Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

td nebo hdi?


milda67

Recommended Posts

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/406/8614546

už to tady padlo hodněkrát záleží na stavu auta td se ti pěkný bude shánět už těžko u HDI to chce kupovat dobrou naftu já jedině Vervu mám kamaráda co dělá v Čepru a vidí do složení nafty a řekl že je to jediná nafta co je super.... je sice o 1 kč na litr dražší ale na nádrži ti to udělá 70 kč což není hodně takže podle mě jdi do HDI mám ho a nikdy bych neměnil ale kup si 80 Kw ta 66 Kw moc točí má ji kamarád a na dálnici když mě chce stačit tak mu to zbytečně žere já jezdím denně do práce a z práce 60 km po dálnici průměrnou rychlostí 150 km/hod a jezdím za 7l ;)

jo a jestli hledáš výkon tak si kup 2.0 HDI 80 kw a za 6000 kč si nech udělat chip , protože když koupíš 2,2 HDI tak ten motor je zbytečně složitej všechno je tam 2x jenom rozvody jsou na to šíleně drahý na 2.0 máš rozvodyi s vodní pumpou od Comtinentalu za 3200 kč

[upravil dne 5/5/11 12:39 Stuchy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A chip vem od Straki007 - když se toho dožiješ :aut , je to o dost levnější, než píše Stuchy a reference má Straki velice dobrý.[/rquote]

tohle by mě zajímalo o chipu uvažuji dlouho jenom cena nebyla příznivá.... jak je to dělaný táta to má a přehráli mu telemetrii v řídící jednotce přímo staženou z továrny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/406/8614546

to je dobrá pohádka 7let staré auto se 115 000km :D (měl to starej pán a jezdil jenom k doktorovi)

Proč by to měla být blbost koupil jsem v lednu rv.1999 130 000 km poctivých od manželky primáře Klatovský nemocnice znám kluky v Peugeot Kalný auto k nim jezdilo i na výměnu žárovky takže takový auta jsou jenom se musí najít.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...