Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

snížení podvozku


bartch

Recommended Posts

Dal by me sem nekdo odkaz na postup jak se presazuje torzka \"o zub nebo dva\"? Porad mi to nejak unika.. ja si presazoval torzku zrejme jinym zpusobem ktery me umoznil si nastavit vysku presne jak potrebuji (rekneme na mm presne) ale vsude ctu \"presazovani o zub\" ale nenasel jsem postup (zajima me to hlavne v rozdilu pracnosti obou zpusobu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navy tam měl fotky a já sem to dělal tak že sem zvedl auto změřil vzdálenost od podběhu k náboji potom vyhodil torzky naměřil o kolik to chci dolů a nahodil torzky zpět! tak nevim jestli dobrej nebo špatnej postup??? ani nevim jak bych měřil o jeden nebo 2 zuby dolů!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal by me sem nekdo odkaz na postup jak se presazuje torzka \"o zub nebo dva\"? Porad mi to nejak unika.. ja si presazoval torzku zrejme jinym zpusobem ktery me umoznil si nastavit vysku presne jak potrebuji (rekneme na mm presne) ale vsude ctu \"presazovani o zub\" ale nenasel jsem postup (zajima me to hlavne v rozdilu pracnosti obou zpusobu)

no jednoduše. vyndaj rameno a strčí ho tam zpátky o zub vedle. Skoro nikdo nechápe že to jde i po mm (cca mysím 3,5mm) ja píšeš a to pootáčením celé torzky protože na každé straně má jinej počet zubů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal by me sem nekdo odkaz na postup jak se presazuje torzka \"o zub nebo dva\"? Porad mi to nejak unika.. ja si presazoval torzku zrejme jinym zpusobem ktery me umoznil si nastavit vysku presne jak potrebuji (rekneme na mm presne) ale vsude ctu \"presazovani o zub\" ale nenasel jsem postup (zajima me to hlavne v rozdilu pracnosti obou zpusobu)

vyjde to nastejno..jen kdysi vznikla fama ze jeden zub je cca 4 cm...nevim kdo na to dke prisel..ale kdyz tu napravu rozeberes vyndas torszku,nastavis si rameno do vysky jakou potřebujes tak tam pak tu tyc narves zpatky,smontujes a neni co řesit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ona to není úplně fáma. je to tak když na jedné straně torzku necháš jak byla a na druhé straně ji o zub dáš jinak pak je to oněch cca 3-4cm

Tohle mi přijde hodně komplikované, protože jak by jsi toho dosáhl? Musel by jsi zkourit tyč napřed a pak nasunout rameno, nebylo by to vůebc jednoduché. (pokud se bavíš o jedné torzce)

Nastavování výšky je jednoduché, jak psal rejty, dáš si ramena jak je chceš mít vysoko, zasuneš rovně torzky a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ona to není úplně fáma. je to tak když na jedné straně torzku necháš jak byla a na druhé straně ji o zub dáš jinak pak je to oněch cca 3-4cm

Tohle mi přijde hodně komplikované, protože jak by jsi toho dosáhl? Musel by jsi zkourit tyč napřed a pak nasunout rameno, nebylo by to vůebc jednoduché. (pokud se bavíš o jedné torzce)

Nastavování výšky je jednoduché, jak psal rejty, dáš si ramena jak je chceš mít vysoko, zasuneš rovně torzky a je to :)

to ano, \"jak chceš vysoko\", jen tak jak to jde, tedy o zuby, nastavit si vlastní výšku, jak přesně chceš prostě nejde u 206 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Dal by me sem nekdo odkaz na postup jak se presazuje torzka \"o zub nebo dva\"? Porad mi to nejak unika.. ja si presazoval torzku zrejme jinym zpusobem ktery me umoznil si nastavit vysku presne jak potrebuji (rekneme na mm presne) ale vsude ctu \"presazovani o zub\" ale nenasel jsem postup (zajima me to hlavne v rozdilu pracnosti obou zpusobu)

no jednoduše. vyndaj rameno a strčí ho tam zpátky o zub vedle. Skoro nikdo nechápe že to jde i po mm (cca mysím 3,5mm) ja píšeš a to pootáčením celé torzky protože na každé straně má jinej počet zubů.

Jasny.. tak ted tomu asi uz rozumim .. pri mem postupu vyndavam z obou stran torzky ale ramena nevyndavam a jen torzky pak pootacim dokud nezapadnou.. kdezto pri presazovani \"o zub\" se vytahuje rameno s torzkou pouze na jedne strane a zasune zpet o zub :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...