Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Asi sem se nechal okrást :((


meXtrem

Recommended Posts

ahoj de mi spíše o to jaký me kdo s tímhle zkušenosti.mám peugeot 406 1.8 16V.Zdalo se mi že mi žere nejak moc oleje zhruba 3 litry na 5000 km tak sem si nechal udelat vymenu simerinku (gufer) a ted lituju že sem rači nedolejval nejakej **** olej! Výmena me přišla na 5000 kč!! Nezdá se vam to nejak moc? ja nevím sem v tomhle amater ale když sem byl v tom servisu před 2 mesici řekl mi 2-3 tisíce a ted kddyž sem si to teda nechal udelat tak najednou 5 litru :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: spis jsi se nechal okrast nakupem toho auta :-D. Ja po 20k km nepoznam na merce ubytek oleje :-)

Mimochodem, ted uz mas stejne smulu, ale pred kazdou servisni praci je nutne se domluvit na nejake cene a ta by bez tveho souhlasu nemela prekrocit tusim 10%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ani nahodou sem se nenechal okrast:: To auto na to kolik ma najeto je v bezvadným stavu jedinej problem byl v tom že žral olej...možna je to taky tím že sem tam nalil plnou syntetiku 5w40 ale chtel sem mít uplnou jistotu že to nebude nic žrat tak sem si chtel nechat udelat ty gufera a pak vymenit olej za 10w40! Vec se ma takhle byl sem v tom servisu mesic zpatky ptal sem se kolik by stala vymena gufer pan mi řek že to mi nikdy přesne neřekne ale že to bude tak kolem 2-3 tisíc.Tak sem si řek že další mesic si to necham udelat ve čtvrtek sem tam to auto nechal s tím že než na tom začnou makat mi řekne co se na tom bude delat a kolik to bude stát! Nikdo se ale neozíval tak sem tam dneska volal a ptal sem se jak to s tím autem je řekl mi že už na tom makaj že teda vymenijou simerinky že si pro to mužu zitra přijet a cena bude 5 litru!! takže me vlastne dobře podělal.holt mám proste smulu blbá zkušenost ted už s tím nic nenadelam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jake rozpis? říkam že sem se servisak mluvil po telefonu když nebyly schopni se mi sam i ozvat!! řek že vymenili simerinky ventilu nevím na kolik to přijde za praci vím že si berou 350 na hodinu a jedna se o auto Peugeot 406 1.8 16V rok 95

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o která gufera se jedná? Gufera na klice nebo gufírka na ventilech? Předpokládám že dělali ventilová gufera, tak v tom máš asi i nové rozvody nebo min. řemen. Gufírka odhadem tak 800-1200,- za všech 16ks. A to za předpokladu že nesundávali hlavu. Pokud sundali hlavu tam máš nové těsnění pod hlavu a možná šrouby hlavy. Co máš psáno v zakázkovém listě? Nebo je to na ústní domluvě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo tak sem asi udelal botu ja to přiznavam že sem blbej...rozhodne mi ale není 18 a myslím si že každej se uči na chybách jak na vlastních tak na chybách tech druhejch!! Libí se mi jak nekteří tady ze sebe delaj pany velikany ale určite maj za sebou taky par kiksu v živote!! tešilo me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozvody, řemen nemenili...joo ptal se me jestli to nechci udelat taky ale, vím ze servisky že při 120 000 km to bylo delany ty rozvody a ted to má najeto nejakejch 170 000 tak sem to ješte odložil!! jj bylo to jen na ustní domluve! jak říkám když sem tam byl před mesicem říkal mi 2-3 tisíce a když sem mu dneska volal tak mi řek 5 papíru a když sem se ho ptal co na tom teda delal všechno tak mi řek že menili ty simerinky tak jsme se domluvili!!přiste si na to dám majzla a budu chtít ten zakazkovej list jinak pojedu do jinýho servisu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo tak sem asi udelal botu ja to přiznavam že sem blbej...rozhodne mi ale není 18 a myslím si že každej se uči na chybách jak na vlastních tak na chybách tech druhejch!! Libí se mi jak nekteří tady ze sebe delaj pany velikany ale určite maj za sebou taky par kiksu v živote!! tešilo me

zbytečně se rozčiluješ, prostě jsi udělal botu a už víš, že ve službách jen s dokladem

nikdo nedělá machry--prostě toto už máme za sebou-nikdo není dokonalý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...