Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymeneny vackovy hriadel - nasledky?


Qcko

Recommended Posts

Chcem sa spytat aky vplyv ma na motor vymeneny vackovy hriadel --> v motore 1.4 je vacka z motora 1.6, hriadel ma na pohlad ine uhly na vackach, motor bezi dobre, len buchoce (hydrostely su nove).

Moze to klepanie sposobovat ten hriadel?

Pripadne rozvody su nastavene povodne ako na 1.4, nema byt nastavenie pozmenene ako pri 1.6?

Diky za postrehy, chcem mat v tom jasno skor ako tam hodime ten spravny hriadel :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jestli dotaz není sranda :mrk

jiná vačka (s jiným časováním ventilů) se dává do upravených motorů, kde je nutno upravit spoustu jiných věcí (zapalování,sání, výfuk např.)

To jsem nechtel psat aby si nekdo nemyslel ze jsem chytrej :D:D

Ale souhlasim s tebou:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je to vobec sranda prave :roll

Motor je vo vozidle SEAT IBIZA (nepoznam ich oznacenie motorov), kazdopadne dost bolo pocut hydrostely, tie su vymenene za nove, ale klepe to stale, tak mi to nedalo a pozrel som si na hriadeli cislo, pri com som zistil ze to je hriadel pre 1.6 motor (predchadzajuci majitel robil asi pokusy), druhy hriadel z 1.4 mam, kde je dobre rozpoznatelne ze vacky su logicky ine.

Ale s tym hriadelom s 1.6 to ma nabehane cez 50000 km :myslim Preto sa pytam na to nastavenie rozvodom (casovania atd co je s tym spojene) ... je mozne ze sa to snazil predchadzajuci majitel \"potunit\" :D .... teraz tam hodime hriadel z 1.4 a zistime ze vsetko sa bude musiet nastavit, preto sa pytam :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...