Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíč,zamykání


MadVlkodlak

Recommended Posts

Ahoj :)

Snad tu toto téma již není :)

Můj dotaz zní :

Před rokem jsem si pořídil 406, dostal jsem k tomu 3 klíče, jeden je s centrálem, ovšem má na sobě dvě tlačítka, jedno větší a druhé menší. Doposud jsme nepřišli na to, na co je to menší tlačítko. Velké funguje odemknout/zamknout. Nevíte někdo ? Protože i když to malé zmáčknu nic se neděje.

A druhý dotaz zní :

Jak reaguje Vaše 406 při odemčení a zamčení ? ( blinkry atd.. )

Předem děkuju .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

male tlacitko je od tzv superblokady, pokud se zmackne do 3s po zmacknuti a zamknuti auta tim velky, odpoji se jeste navic i vnitrni kliky, takze pak nejde otevrit ani zevnitr ( u nekterych verzi vybavy se pak jeste zavrou i pripadne ponechana otevrena okynka), stejna funkce se aktivuje, pokud se zamknou dvere normalne klicem v zamku a klic se podrzi asi 3s v te zamykaci poloze

Pokud to tlacitko nefunguje, je mozne, ze je tam spatny kontakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, ještě to zkusím u auta, ale mam dojem, že to nebude fungovati :) Takže asi bude chyba v klíči. Dokud bude fungovat central, tak to asi řešit nebudu.

A k druhé otázce, jak reaguje vaše 406 když zamknete auto na dálku. Mě se rozsvítí blinkry a po chvilce zhasnou, pri odemčení to jen cvakne a nic se nerozsvítí. Je to celkem blbé, jelikož se mi i jednou stalo, že sem to omylem odemkl když sem na klíče hodil nákup a všim si toho po 4hod, když sem zase někam jel.. a vím na 100pro, že jsem auto zamkl. I jsem tahal za kliky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, ještě to zkusím u auta, ale mam dojem, že to nebude fungovati :) Takže asi bude chyba v klíči. Dokud bude fungovat central, tak to asi řešit nebudu.

A k druhé otázce, jak reaguje vaše 406 když zamknete auto na dálku. Mě se rozsvítí blinkry a po chvilce zhasnou, pri odemčení to jen cvakne a nic se nerozsvítí. Je to celkem blbé, jelikož se mi i jednou stalo, že sem to omylem odemkl když sem na klíče hodil nákup a všim si toho po 4hod, když sem zase někam jel.. a vím na 100pro, že jsem auto zamkl. I jsem tahal za kliky.

taky mi to tak dělá. mám rok 1998, v peugeotu se na to dívali a říkali, že moje ŘJ to jinak neumí, ale nekdy se mi stane, že to krátce blikne při odemčení (ale neodemče se a auto bylo před zmáčknutím zamčený), když nejak divne zmáčknu klíč a nevím čím to je:( (není to pravidetlný) Na klíči tlačítko nebylo když jsem to koupil tak jsem ho tam dodělával. Taky bych bral nějaké řešení jak to udelat, aby blinkry kratce blikly při odemčení :-)

[upravil dne 18/4/11 19:14 DuFyS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam rok 95. při zamčení blinkry chvilku svítí a pak zhasnou, ale to odemčení jen ,,cvak,, dosti nepraktické a jak sem zjistil i nebezpečné, lidi jsou ,,kurvy,, ukradnou co mohou . Akort u obchoďáku. Blbý je že se mi to stane i když mam klíč v kapse.. Takže sem se naučil mít klíče v ruce, odejít dál a pak si je uklidit. Ale chtěl bych to nějak,,, vylepšit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš za ročník? Při odemčení mi blinkry několikrát zablikají rychle.

Tu superblokádu zkus, kdyžtak jen tím klíčem v zámku jak psal Ferry. ;)

Ročník mam 95. a hned zejtra to pudu zkusit, zda ten čudlik funguje, protože když ho zmáčknu tak se na klíči rozsvítí kontrolka, což tedy znamená že reaguje :) stejně tak to dělá i u centralu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...