Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Defend vs. construct; nebo něco jiného?


MSG

Recommended Posts

Ahoj.

Zvažuju jak zabezpečit P307 proti krádeži. Vloupání (fólie aj.) neřeším, to je, bohužel, neřešitelné.

Říká se, že zabezpečení řadičky je celkem zloděje odrazujucí, je tady ještě nějaká alternativa? A pokud tu řadičku, je nějaký rozdíl mezi defendem a constructem co do kvality (a ceny)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěda mám už třetí verzi.U poslední výhoda,že nemusíš zamykat klíčem,zařadíš zpátečku,máčkneš na zámek a je to.Zatím naprostá spolehlivost:)

Mám Defend a funguje to stejně. Odemykáš klíčkem a zamykáš tím, že na něj jen zmáčkneš a zaskočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem je to každého osobná vec aké zabezpečenie si na auto namontuje, ale keď ma pamäť neklame tak \"defend alebo medveď\" je na uzamykanie riadiacej páky a pri tom stačí zošlapnúť spojkový pedál a auto sa dá bez problému odtiahnuť na bezpečné miesto. Pri Zedere neotočíš volantom, tam by bolo potrebné mať odťahovku (čo každý zlodej nemá) a to sa už musí jednať o drahý luxusný voz. Ja ti Zeder môžem len odporučiť a tá cesta na SK sa ti oplatí. Tu si o tom Zedere môžeš prečítať viac. http://www.autodoplnky.cz/tuning-sk/zeder-mechanicke-zabezpeceni-a367833

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je nejaka moznost jak zjistit zda moje auto ma imobilizer ? tedy myslim to, co kdyz nemate spravny klic k autu a pokousite se ho nastartovat tak uzavre privod paliva do motoru (aspon doufam ze toto je imobilizer)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak supr :) .. jen by me zajimalo vysvetleni toho 1. prispevku (ze folie nema cenu resit) ??.... :myslim

No, pokud chce někdo vykrást auto, kde nic nemám (ale třeba zloděj zatouží po origo peugeot rádiu :-) nebo si myslím, že tam něco mám) tak bez fólie rozmálí okýnko, a s fólií ho zničí taky - sice ne totálně, ale je to na výměnu i s fólií. Navíc ho to může naštvat a ukopne jako bonus zrcátko. Tolik moje teorie, ale nechám se rád poučit pokud má někdo jiný názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MSG : jo jo taky to na me tak pusobi - pokud se pres folii nedostane dovnitr aspon tam neco ponici a sklo a folie stejne bude treba vymenit .... Asi je potreba zauvazovat co vlastne chce clovek zabezpecit - jestli jen auto jako takove nebo nejake konkretni \"drobnosti\" vevnitr ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A má někdo tzv. tajný vypínač? Měl jsem to na fávu (na cívku) i na feldě (na pal. čerpadlo), ale na auta se složitější elektronikou se to prý už nedoporučuje...:myslim

Dělají se i na nový auta ;) A přesně jak píšeš buď se odpojí startér a nebo palivové čerpadlo (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno kazdopadne ja po lednove zkusenosti se zlodeji uz nikdy nebudu nechavat panel radia v aute a taky kdyz jdu pryc od auta a zamykam ho nejprve otevru prihradku pred spolujezdcem a prihradku v loketni operce aby bylo jasne a na prvni pohled videt ze v aute NENI nic k vykradeni .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím říct z vlastní zkušenosti (montáže několika desítek MB, DF i M-Bloku ) že přednost bych dal defendu , construkt neznám.

Defend má i další doprovodné velmi zajímavé produkty z oblasti zabezpečení vozu. viz www.defend.cz nebo viz zde ,zde jse vložil velmi zajímavý článek o Defendu.

[upravil dne 18/4/11 16:05 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...