Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vibrace při brždění-zvlněné kotouče?


tomm176

Recommended Posts

je to samozrejme len moj nazor, ale zvlnene kotuce by boli citit aj na zimakoch, ak tam vznikaju vibracie tie sa budu prenasat do riadenia tak ci tak, ci budes mat vyssi alebo nizsi profil gum. A okrem toho dat prevazit kolesa je daleko jednoduchsie:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to samozrejme len moj nazor, ale zvlnene kotuce by boli citit aj na zimakoch, ak tam vznikaju vibracie tie sa budu prenasat do riadenia tak ci tak, ci budes mat vyssi alebo nizsi profil gum. A okrem toho dat prevazit kolesa je daleko jednoduchsie:)

No tak zkusím přehodit zadní za přední zda to pomůže...pokud jo nechám převážit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Prosím vás,měnší technický dotaz,strašně mi to kope,tak chcu sundat brzdy ale tam vzadu na třmenech mam 2 TORXY, pěkně zarezlé a s tím mojím kličem si vubec nevěřím, bojím se, že to zkroutím. Není nějaký figl jestli by to povolilo?WD40 sem tam šoupnul ale ani se nehne,třeba do určitých míst kladivem z boku nebo mi zbývá jen velká páka a zarvat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím,taky mám problém s vibracema ve volantu,když brzdím,ale dělá to jen při rychlosti nad 60 km/h a jen na pravé straně.Taky je to dost slyšet,je to takové vibrování s duněním dohromady.Může s tím mít něco společného brzdový třmen? Na pravé straně ho totiž musím mít dotáhlý opravdu na fest,protože stačí,když je malinko uvolněný a pak to strašně rezonuje při nízkých otáčkách a ozývá se to až do interiéru. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,taky mám problém s vibracema ve volantu,když brzdím,ale dělá to jen při rychlosti nad 60 km/h a jen na pravé straně.Taky je to dost slyšet,je to takové vibrování s duněním dohromady.Může s tím mít něco společného brzdový třmen? Na pravé straně ho totiž musím mít dotáhlý opravdu na fest,protože stačí,když je malinko uvolněný a pak to strašně rezonuje při nízkých otáčkách a ozývá se to až do interiéru. Díky za odpověď.

Ako môžeš mať máličko uvoľnený strmeň?Tomu nerozumiem.Buď je utiahnutý ako má byť,alebo nie.

A to dunenie - pozrel by som na ramená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som podobný problém pred tromi rokmi, a skutočne boli za vibráciami pri prudšom brzdení z vyšších rýchlostí zvlnené brzdové kotúče. Ale je možné, že tebe to spôsobuje iný faktor, keď hovoríš, že sa to prejavuje len na jednej strane... Držím palce aby sa problém čo najskôr odstránil. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to známe...buď nějakej zázrak kterej povolí zarezlé šrouby(já osobně jim nevěřim)nebo zabrat a čekat co povolí.většinou se protočí torx,takže následuje odvrtání,vyšťourání zbytku šroubu projetí závitu a pak tam dáš jinej šroub.

Tohle jsem taky řešil. Torx stržený klíč a následně i hlavička šroubu. Pomohl tzv. \"Teplý klíč\" = autogen. Mě nezbylo než navařit na hlavičku torxu normální šroub a pak jsem to povolil. Ale u Tebe, pokud ještě není úplně zničený, nehřej a dá se předpokládat, že ho povolíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...