Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

umístění kabinového ( pylového ) filtru


Pegi306

Recommended Posts

Zdravím všechny členy.

Chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte, kde bych v benzínové 306ce z 98ého našel kabinový ( respektive pylový filtr ).

Vždy když pustím ventilátor ( ať už to na teplý nebo studený vzduch ) alespoň na dvojku, vletí mi do kabiny kousky nějakýho bordelu ( seschlý mušky, kousky větviček nebo lístků, atd. ) . Chci se tedy podívat, zda ten můj pažoutek vůbec ten filtr má.

Díky za vaše rady a návrhy.

[upravil dne 17/4/11 22:01 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týký toho bordelu-stačí často vyčistit meziprostor mezi kabinou a motorem.Bývá tam často listí atd, a mimojiné to ucpává odtok vody z prostoru dolů do podběhu.Co se týká filtru,to je hlavné doména 306 s klima,ale autokatalog Auto Kelly řeší problém i pro 306 bez ní,ve starší verzi E-Shopu je zobrazen správně,v té novější musíte otevřít celý odkaz zboží a uvidíte,že to existuje,ten starší autokatalog tam měl jasné psané-pro vozy bez klima, v tom novějším to není tak přesné,ale je to kód zboží:FI K1071...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz jiného charakteru: Čím nahradil kabinové filtry v případě, že se mi nechce dávat za set nových 1030 Kč? Jde ale o krabici typu 806 (evasion) bez klimy. Dá se koupit jenom ten papír nebo tam někdo dá kus molitanu jenom ať neletí bordel až do huby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...