Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna chladicí kapaliny


STEUNLY

Recommended Posts

Ahoj, podle servisní knížky se nemusí měnit chladicí kapalina, ale při posledním měření ( chladicí kapaliny ), jsem naměřil do - 20. Mám to jen dolít..? Nebo mám vyměnit celou chladicí kapalinu...? Jedná se o motorizaci 1,6 16V - 307., r.v - 2003

Díky za Vaší radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Opravte ma niekto ak sa mýlim ale nie je náhodou GLYSANTIN modrozelený?

Ináč čo je na tom také strašné raz za pár rokov vymeniť chladiacu kvapalinu a mať pokoj a hlavne istotu, že sa nič nepototo?

Osobne dolievam iba ak viem presne čo v tom motore mám, ak neviem čo tam je tak už len ten fakt sam o sebe je dôvod na kompletnú výmenu a potom si môžem dolievať koľko chcem, resp. koľko treba:D

Mimochodom aj obyčajná voda je tiež číra kvapalina;) a číru chladiacu som poznal iba fridex a alykol ale určite sa ich vyrábalo viacero. No ked som naposledy zháňal číru chladiacu kvapalinu do škodovky tak predajca mi tvrdil, že číre sa už z bezpečnostných dôvodov nevyrábajú...tak neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Ahoj lidi :)

Pustil jsem se do výměny chladici kapaliny na P307 2.0 HDI 66 kW 2003. Sehnal jsem si knizku v pdf, Jak na to. Zarazil jsem nad jednim vypustakem, ktery tam je vyfoceny. Zaboha ho nemuzu na motoru najit. Viz. obrazek.

Zatim jsem vypustil neco do 4L, coz se mi zda malo, kdyz napln je 8L

Nevite nekdo, kde se nachazi ? Diky moc za info. :)

 

P307.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...