Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 - něžná lvice - Na prodej !


podolak2

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

tak rozhoduju se co dát za nálepku na čelní sklo... teď je auto bez toho jakesi splívající :D:nevim... tak chci zase aby se oživilo

kterou tam dát zatim jsem si udělal dva navrhy:

1. normál bílá podobné jako před tím

2. ve stylu france

co vy na to?

post-33739-14109623090391_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak dlouho jsem tu nebyl, proběhly nějake změny ale jen detaily :D.. třeba jsem si přidal Handsfree z babičine fabie :D, a předělal pár drátků -> rozsvícení parkovaček při otevření dveří nebo při odemknutí auta ( a svítí celou dobu, a pak po zamčení a opuštění auta svítí ještě 2 minuty)

- jinak plánuju něco udělat s podvozkem chtělo by to níž, ale ne moc protože potřebuji najet do garáže takže tak 3-4cm max ? jak to bude vypadat?

- a ještě se zase povrcu v elektronice a možná bude denní sviceni a možná nějaky to přisvicování při odchodu a přichodu k autu zase nějaky ty 1-2 minutky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím snížením...mohl bys jít i víc ale hodně tě omezuje to lízátko z Astry ... Vypadat to bude vždycky líp, než origo koza :) Máš na výběr poměrně dost alternativ... od snížených pružin přes pevný podvozky až po stavitelný podvozky...

Myslím, že Winco šel o 35mm níž a má ve vlákně i porovnání na fotce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j dival jsem se na jeho fotky a tak by to asi stačilo ;) ale ještě nevim jak to vyjde, kolik peněz a tak. u někoho jsem tu viděl ( měl to na 406tce) že jen stahl pružiny nějakym stahovákem a tak to snížil, je to sice takovy odpraseny ale učel to plní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to zapomeň... jsou to spony Sandtler a jestli máš všech 5 pohromadě, tak se na to vykašli... s tím bych nevyjel ani před barák ;)

Pružiny tě vyjdou od 1300 vejš ;) ... pokud bys chtěl, tak na Escape 6 mají pevnej podvozek JOM -55mm za 3000 Kč. Lidi haní JOM, ale mám od nich stavák, najeto zatím +/- 2500km a je OK ;)

Jinak stavák -30mm až -70mm tě vyjde tak na 4500 Kč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...