Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 - něžná lvice - Na prodej !


podolak2

Recommended Posts

Ahoj, libi se mi tva 206, muzes mi prosim dat vedet, jak probihala vymena paluniho pocitace, zda mas zkusenosti s vymenou kotoucu za ventilovane a pokud jsi menil volant za kozeny, jak se prehazoval airbag ? diky

tak to jsem rád že se líbí:super:aut ... jinak odpovim ti takto

1.- palubni počitač jsem měl jednoduchou výmenu: jen jsem koupil display a zapojil a vše fungovalo :D takže to trvalo asi 30sekund ta vyměna... ale jinak návod je zde:

2.- kotouče jsem měnil sám doma to je pravda ( na jedne straně jsem si trochu ohl práh dole:bacha ( je možná vidět někde na fotkách) ale kotouče jsem měnil za stejné (dvojté chlazené)

3.- volant jsem ještě u totoho auta neměnil ale mám to v plánu v budoucnu až ho seženu:mrk ... jinak měnil jsem ho na jinych autech.. a postup je takovy: odpojiš baterku! aby ti nahodou při manipulaci nevyletěl airbag, ze zadu na volantu jsou 2 šruby ktere odmontuješ a vypadne ti tak airbag, dále se dostaneš ke středu volantu kde je jedina matice uprostřed, vyměniš volant a nasadiš opět airbag , ale pozor nasazuj rovně kola musi byt rovno at ho nenasadiš zekřiva, no a pak už jen přišrubuješ vše zpět a nakonec zase zapojiš baterku. a maš hotovo:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...