Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak na stahování oken


Honza54

Recommended Posts

zdravím, nevím jestli jsem takové jelito nebo soudruzi s Francie něco nezvládli. Mám problém ze stahováním a zavíráním elektr. ovladaných oken, po částečném stažení okna, třeba do 1/3 a chci okno opět zavřít tak mi okno sjede až do spodní polohy, naplno otevřené a teprve potom mi jde okno zavřít, co dělám špatně že nemohu okno zavřít z té polohy kde bylo po otevření? díky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo sjedu oknem až dolu v pohodě i na více zastavení, ze spodní polohy nahoru i na více zastavení taky v pohodě, když ale okno jen pootevřu tak okno již nezavřu dokud okno nesjede uplně dolu, potom jde okno zavřít v pohodě, jako by si pamatovalo že prvotní signál byl dolů tak chce pořád dolu, nevím jinak mám snad sekveční zavírání, při zamknutí auta a otevřeném okně se mi okna sami zavřou, ale občas to funguje dobře, ALE JEN občas, holt francouz,,,,,

tak to dělá jen okno na straně řidiče, je fakt že nahoru jede dost těžko, ale ze spodní polohy vyjede dobře, někde tady jsem čet že pomůže přimáznout drážky okna, bude pokus,

[upravil dne 17/4/11 15:53 Honza54]

[upravil dne 17/4/11 15:56 Honza54]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...