Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu 17 na Break 306


Molof

Recommended Posts

Zdravím mám v TP kola 185/65 r14 což je podle tabulky 1873mm obvod chtěl bych ale 17nactky např tyhle:Tyhle

Ty mají podle tabulky 1872mm obvod což je o 1mm min takže v poho ale bojim se ET a tech 205 pneu jestli ta moje 1.4 to utahne a jestli se tam vejdou diky moc za každou radu :super

[upravil dne 16/4/11 17:51 Molof]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17ky na 306ku? To už je docela síla, řekl bych ... myslím, že na klubu to někdo má :myslim, asi těžko s motorem 1,4, to bude ohromná lemra :(

Rozměr OK, tedy vzhledem k obvodu, ET 15 nedokážu posoudit, ale 10 by bylo lepší :myslim

Za mě nedoporučuji, určitě by to bylo tvrdé a navíc na tak slabý motor .... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih: někdo to třeba neřeší. Spíše bylo dobré mu poradit, zda je tam dá a zda se s tím dá jezdit. Policajty ať si řeší sám :D

Podle mě šíře 205 s kombinací motoru 1,4 a provedením Break neudělá z auta svižný povoz. Profil 40 bude o dost tvrdší než stávající 65 při 185. Podvozek z tebe mít radost nebude. Pokud to máš jen na ukazování, možná bys tam nacpal i 18\" a profilem 25 :D

Edit: na auto ten rozměr je použitelný :myslim, jenom opravdu nevím, co to ET15 :(

[upravil dne 16/4/11 18:55 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pokud nekoupíš kola jiného rozměru s typovým listem na tvůj model auta ( typ, motor... ) tak můžeš použít buď 14\" kola nebo 14\" a nebo případně 14\" kola :papa

PS2: pokud to neřešíš tak tvoje věc, policajti jsou v tomto případě jen nepříjemnost. Opravdový průser je když se připleteš ( byť ne vlastní vinou do havárky ) a máš jiná kola než mají být a najde se snaživec... já to zažil 2x vždy vše OK, ale od té doby bych nic neriskova.

PS2: technicky - myslím, že ty kolabudou OK, jen z toho bude líná lemra a žebřiňák poskakující na každém kamínku.

[upravil dne 16/4/11 18:57 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní čerstvá zkušenost:

1.4 motor, letní 195/50 R15, dřívě 175/65 R14

rozdíly?

1) auto není tak svižný (hlavně u dvojky je to poznat), ale není to nic přehnanýho...

2) ale zase drží jak sfiňa (větší šířka)

3) komfort? Téměř nezměněný, nepociťuji rozdíl

Snad jsem poradil, do 16\", natož 17\" bych s 1.4 NIKDY nešel (na běžný provoz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...