Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SPOJKA - 406 V6 152kW - reklamace


masterjj

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

je to v prdeli... konecne jsem to dal dohromady.

Ujel jsem 1km a zaclo tam neco pískat.

Ikdyz stojim na místě....

šlápnu na pedál - přestane to.

Pustím ho - začne to pískat.

Nevíte co to je? dělalo mi to trošku i předtím a proto jsem to celé měnil.. myslel jsem že to je ložiskem na spojce no a asi jsem se pletl.

nějaký nápad?

To pískání jde jasně od strany převodovky... nemohlo by to být nějaké ložisko od kliky k setrváku... neni tam něco takového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

nedavno jsem si tim prosel taky. nakonec vymenili lozisko, takovy valecek k lozisku, kolibku na ovladani loziska s tycinkou do hydrauliky spojky.

[upravil dne 9/5/11 16:07 dreamtalks]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to ložisko je zmetek.

Dneska jsem na to dival tou dirou jak je ten hydraulicky valec spojky... fakt k posrani... to lozisko zacne piskat az kdyz se ten motor zahřeje. Dokavad je to studeny, tak to neni slyšet. jak mile šlápnu na spojku, tak je to taky ok.

Když se to ohřeje a já roztočim motor k 4tis tak to dela hroznej bordel.

No jo a co teď rozebrat znovu a vratit, ale jestli mi to vezmou... fakt nevim

dreamtalks: co myslis tycinkou do hydrauliky spojky? myslíš ten píst co tlačí na tu vidli?

Já si akorát řikal jestli ten píst na to netlačí málo když nemáš sešláplej pedál a to ložisko tam pak dělá bordel, ale to je asi blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě si řikam ze zoufalosti než to půjdu znova :bojim rozebrat.

nemá se to ložisko nějak namazat?

Tady v tom mechanismu je ložisko chycené na pevno v takovém kroužku na přítlačáku a vidlice ložisko odtahuje od motoru... je to zkrátka naopak, takže netlačí.

Co namazat ten kroužek co je na pevno v tom přítlačáku, kde je chycené to ložisko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tato spojka je tažná, takže ložisko se vysouvá OD motoru, ložisko se do přítlačáku narazí při montáži spojky takovou tyčkou, co se zahákne za vypínací vidlici a prudce se zatáhne směrem ven ze spojky, nic bych tam nemazal,ložisko se nemaže,protože je s trvalou tukovou náplní a zbytek ve spojce se nemaže:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

čaute chlapy... :) trochu aktuální info...

Reklamace spojky po měsíci nebyla v německu v Sachs uznána ložisko \"prej\" má 62dB z 68dB povolených. :grr

Uplná kravina prostě to tam nikdo nechtěl řešit :roll , takže sem napsal průvodní dopis trochu \"zlej\" a poslalo se zpátky k prasatům.

Jinak už jsem to nevydržel a došel jsem si do Peugeotu pro nový ložisko a o sobotě jsem to narubal všechno do auta zpátky.:roker

Zatim se zdá být vše OK :) nic nepíská apod.

Takže doufám jenom, že se mi dostane nějaké spravedlnosti. Pže když jsem měl to ložisko v ruce, tak uplně zadrhávalo ... asi špatný mazání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...