Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teplota motora?


rimbam

Recommended Posts

čauko ludkovia mám taký problém,dnes ked som išiel asi tak 50km vzdialenosť,tak tie prvé boli ok motor na 80*C,ale potom mi ukazovatel teploty začal ukazovať rôzne údaje prv sa zvýšil takmer na 100,o 3 min.klesol na normál,o dalšie 5 min.už klesol na 70 a tak to išlo dokola s rôznymi teplotami asi posledné 20km.tak sa pýtam či stým máte nejaké skúsenosti a čo to asi môže byť:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde je to cidlo? Mne robi nieco ine: cca po 2min jazdy studeneho motora a iba ak je vonkajsia teplota nad cca 5 stupnov, mi rucicka ide nadoraz-rozsvieti sa stopka. Idem dalej, pretoze nie je mozne aby sa voda zohriala za tak kratky cas na taku teplotu. Po chvilke rucka spadne a za chvilku zase vyskoci. Niekedy sa to opakuje viac krat za sebou ineokedy sa drzi na max dlhsie. Ale nakoniec vzdy spadne razne na min. aj ked pri dlhsej jazde kedy by uz mala byt voda tepla pada pomalsie....A...tento jav je doprevadzany spinanim venilatora chladica. Nejake pokusy som mal s cidlom pod vyvevou-uspech ziadny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se dá zjistit diagnostikou. Já jsem měl něco podobného, diagnostika hlásila vše OK a vrtule se netočila. Nakonec u peugeotu v SOME zjistili, že je sežraný konektor pod chladičem. S Honzou jsme se vtom šťourali asi dvě hodiny a tam byli za půl hoďky hotový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...