Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

silentblok spodního ramena, koncový


vasekk

Recommended Posts

Ahoj Peugeotaci na podzim sem měnil silentbloky ramem komplet, tahla řízeni,axialní klouby ,nějak se my dnes v 90 km rychlosti začalo rozkmytávat pravé kolo lehl sem před barákem pod auto a zjistil sem že silantbloky ramen sou uplně na sračku je to možný že vydržely necelej 10000KM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze jsi vzal nejlevnejsi na to bude mit taky vliv treba ja mam na febi najeto skoro 70tis km a porad jsou v pohode ale podle me si je nalisoval pod spatnym uhlem a jak to nekde vic propruzilo tak se ta gumy vythla z obalu a dopadlo to jak to dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl na 405ce uložení ramen Starline a vydrželo přes 50 tkm (pak jsem auto prodal), zato spodní čep Febi mi vydržel necelej rok (cca 20 tkm):(

Mohla to bejt vada materiálu nebo nepatrně pootočený zadní silenty. Stačí pár stupňů a je průser na světě (mohlo se to pootočit při lisování)...

[upravil dne 15/4/2011 22:01 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobrý dotaz, já si na sundaném ramenu poznačím pilkou, nebo důlčíkem polohu starého silentbloku (zadního) a potom nový dám podle značek...,jestli je ovšem starý silent. nalisován špatně, dám ho taky tak :(, ideální by byl nějaký výkres, plánek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...