Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306-můj žluťásek,new kola


silvar

Recommended Posts

momentálně je novinka že jsem pořídíl na autko 16\"ouragany,gumy byli vyhozeny a přemýšlím co dál.chtěl bych je hodit do laku,ale nevím kde začít.nemam zatím zadny kontakt na nekoho kdo to dela.kola nejsou nijak zvlast dobyte,takze nejake kitovani asi nebude treba ,snad jen lehko zabrousit po hranach.a taky nevim jakou barvu tam dat(pripadne).auto mam zlute,nejspis bych chtel bilou,nebo ma nekdo nejaky napad?budu rad i za zkusenosti s lakovanim doma v garazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak je fakt ze kdyz uz bych si poridil neco tak peknyho jako Ouragany tak bych mozna splacavani doma neriskoval cece .. u me to bylo fuk pavucinky uz fakt maj nalitano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

titanovy lesk je jaky?prave cernou dat nemuzu to by se ztratilo,takze rikate titanovy lesk?no ted je mam doma a jsou v nic skrabance?dneska se do nich pustim a uvidime co dokazou moje pripravky z detailing.cz.snad zazraky :)jinak jak bude cas nahazu se m fotky.jinak co byste delali s klasickyma oderkama lemu kola?sak to znate obrubniky apod..musim rict ze to neni zadna hruza.ale prece :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera jsem se pustil do tech ouraganu.musim rict ze jak jsem porad uvazoval o novem laku,tak uz me to preslo.ale bylo to tim ze byl lak dost doskrabany,ale kurnik byl skoro zazrak jak pripravek Paint Renovator od autoglymu zabral.sak kuknete na fota a posoudite samy,uplne posledni sou fotky jak vypadaly puvodne.pak kuknete na detaily poskozeni a na to jak to slo zpravit,samozdrejme velke zasahy neslo vyrovnat.

http://silvar.rajce.idnes.cz/kola/

tak snad se vam to bude libit tak jako me :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak panove mam prezuto,takze ted me ceka nakup podlozek,akorat ze netusim kolikatky.ouragany ET28.na 306 bych se mel dostat tak na ET 15-18,je to tak?tak jsem si rikal ze objednam 15mm,to by melo byt v pohode,dostanu se na ET13,to by meli trosku kola vylezt ven z lemu ne?to bych si totiz pral aspon trosku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak panove kola jsou na aute podlozky taky :)no udelal jsem par fotek,ale venku hnusne autko spinave.tak doufam ze se vam o bude libit,me se to libi.ale trosku me vylekaly zvuky.mozna to nekde skrta tak o vikendu to pujde na zvedak a budu hledat,mozna si jen sedaly podlozky co ja vim:(

http://silvar.rajce.idnes.cz/ouragany_na_autku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...