Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sluneční clony origo Peugeot 307 Break/SW


Gabriel 307

Recommended Posts

Hledal jsem sluneční clony na zadní okna na P307 Break,jelikož mají zadní okna docela velký rozměr tak jsem narazil na problém co mám koupit.Našel jsem na serviceboxu clony Peugeot:o jsou na celé zadní okno.Tak jsem je včera koupil.Kdo nemá fólie tak jako alternativu lze použit origo clony.

Manipulace je jednoduchá,stejný princip jako ty levné na přísavky na okna,jenom se nemontující přísavkou ale takovým háčkem do těsnění okna.Když jsou namontovány tak se klidně může stáhnout zadní okno,ničemu to nevadí(za jízdy jsem to nezkoušel.)

ec7d4f22gn5fnzkre7psp5yhw7ydzsj4.jpg

3fuauhznzqj8rv8ga8k5cedw7mwkp3ke.jpg

ref6asa6knv44mybx27744n3zygyf3ek.jpg

ab3sr56xpzfpmw822b3shct7eg5h4225.jpg

4rhebrsm3ctqavxddq95auycbnmepdvx.jpg

[upravil dne 15/12/12 07:24 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie clony vyzerajú super. Uvažujem nad nimi, len som ich zatiaľ nevidel namontované na aute (to uchytenie). Určite tie obrázky pomôžu aj ostatným pri rozhodovaní.

Ešte jedna otázka, aká je s nimi jazda pri cúvaní v noci? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom dajte vedieť ako sa stým jazdí/cúva v noci.

Bocne clony su super,mozes stiahnut okno a nepali ti slnko na hlavu,pritom ked mas foliu a stiahnes okno.....

Je to ako sietka proti hmyzu xixixi....

Na zadnu roletku som zvyknuty uz roky,neprekaza mi ani ked je v zime.Ako sa cuva s 307? Nahovno! Jedno svetlo spiatocky a aj to svieti ako za dušičky. Treba si zvyknut. Ty mas ale 407 ku,tak to bude ine.

[upravil dne 15/4/11 22:58 Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno na 407-me je dosť vidieť za auto v noci má dve cúvacie svetlá a svietia docela dobre, no a na klasické roletky (taká sieťovina) som zvyknutý, používam ich na zadnom okne celoročne. Skôr ma zaujímala viditeľnosť cez tú roletku nakoľko nie je material na všetkých rovnaký.

Ďakujem za tvoj názor a skôr sa prikláňam na tie roletky ako na fólie. :papa

[upravil dne 16/4/11 21:47 Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...