Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

trmeny strikani


czech111

Recommended Posts

Zdravim panove zase dotaz. Kola uz mam hura GEPARD potrebuju striknout trmeny ktere dam bez problemu ale zadni bubny nevim jak striknout , na aute je strikat nechci ale rozebrat taky ne pac nevim co me ceka prej dohromady jdou hure nez sundat . Takze dotaz na vas -jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to teda natiral Hammeritkou takze v pohode primo na aute .. aspon ty bubny teda .... a pokud bys to chtel striknout tak snad neni problem si to okoli zakrejt ne ? :) kryci paska + noviny a jedem :)

post-28514-1410961667727_thumb.jpg

[upravil dne 15/4/11 12:06 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to obrousil ocistil odmastil a pak Hammeritka cervena dve vrstvy .. nic pod to nic nad to ... a zda se ze to drzi dobre :) Byla to ta co ma na sobe napsano ze \"patent - lze nanaset rovnou na rez\" .... Mala plechovcicka snad za 250,- a jeste zbylo tak jako Pajovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: byla pekna blbost natirat i ten stred bubnu okolo der pro srouby .. se to ted strasne loupe a je tam vyrysovana ta dosedaci plocha z kola

dsc000czc.jpg

Přesně tak, je to zbytečný ... Sem hodím klidně i víkendu foto jak to po ani ne 2 měsících vypadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to tu vzniklo, tak taky pridam svou trochou do mlyna.. :-) ja jsem se nechal inspirovat stylem barva a stetec, jako to delal \"stibto\" a jeom jsem to zbrousil, odmastil a natrel.. zatim tam mam jenom jednu vrstvu ale dalsi tam dam jak bude cas a bude trochu slusne a bez deste.. :-) jinak co to je za barvu ani nevim, jinak tam bylo napsanio, ze taky se to muze dat i na zrezly podklad a je tam i nejaka chlouába, ze to vydrzi i nejaky vetsi narazy bez toho, aniz by ta barva opadla.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prima tak nahod pak foto vysledku :) a ty stredy bubnu jak jsem psal fakt nelakuj :) ja jsem si pak jeste uvedomil ze nanesenim dvou vrstev neredenyho Hammerite jsem mimojine vytvoril docela silnou vrstvu barvy a pak jsem mel min zasroubovany srouby + sly kola blbe nasadit na ten stredici krouzek a i blbe sundavat... zbytecna starost to pak skrabat Ti povim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věř mi že jo teď jsem se tam snažil nacpat rozšiřovací podložky a nešly takže jsem tu hammeritku okolo středicího kroužku musel seškrabat ;) i několik milimetrů je v tomhle případě rozdíl, hehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...