Jump to content
Sign in to follow this  
czech111

trmeny strikani

Recommended Posts

Zdravim panove zase dotaz. Kola uz mam hura GEPARD potrebuju striknout trmeny ktere dam bez problemu ale zadni bubny nevim jak striknout , na aute je strikat nechci ale rozebrat taky ne pac nevim co me ceka prej dohromady jdou hure nez sundat . Takze dotaz na vas -jak na to?

ja to teda natiral Hammeritkou takze v pohode primo na aute .. aspon ty bubny teda .... a pokud bys to chtel striknout tak snad neni problem si to okoli zakrejt ne ? :) kryci paska + noviny a jedem :)

post-28514-1410961667727_thumb.jpg

[upravil dne 15/4/11 12:06 Stibto]

Přidávám se k názoru, že hammerrite to jistí. Navíc když jsem to stříkal, tak se to začlo loupat. Ten hammerrite jsem nanášel ve 3 vrstvách, stačila nejmenši plechovka a půlka ještě zbyla. Navíc to krásně zahladilo nerovnosti.

ja to obrousil ocistil odmastil a pak Hammeritka cervena dve vrstvy .. nic pod to nic nad to ... a zda se ze to drzi dobre :) Byla to ta co ma na sobe napsano ze \"patent - lze nanaset rovnou na rez\" .... Mala plechovcicka snad za 250,- a jeste zbylo tak jako Pajovi

PS: byla pekna blbost natirat i ten stred bubnu okolo der pro srouby .. se to ted strasne loupe a je tam vyrysovana ta dosedaci plocha z kola

dsc000czc.jpg

Přesně tak, je to zbytečný ... Sem hodím klidně i víkendu foto jak to po ani ne 2 měsících vypadá

kdyz to tu vzniklo, tak taky pridam svou trochou do mlyna.. :-) ja jsem se nechal inspirovat stylem barva a stetec, jako to delal \"stibto\" a jeom jsem to zbrousil, odmastil a natrel.. zatim tam mam jenom jednu vrstvu ale dalsi tam dam jak bude cas a bude trochu slusne a bez deste.. :-) jinak co to je za barvu ani nevim, jinak tam bylo napsanio, ze taky se to muze dat i na zrezly podklad a je tam i nejaka chlouába, ze to vydrzi i nejaky vetsi narazy bez toho, aniz by ta barva opadla.. :-)

prima tak nahod pak foto vysledku :) a ty stredy bubnu jak jsem psal fakt nelakuj :) ja jsem si pak jeste uvedomil ze nanesenim dvou vrstev neredenyho Hammerite jsem mimojine vytvoril docela silnou vrstvu barvy a pak jsem mel min zasroubovany srouby + sly kola blbe nasadit na ten stredici krouzek a i blbe sundavat... zbytecna starost to pak skrabat Ti povim