Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak toto uz je ozaj vrchol - unik benzinu


Y2K

Recommended Posts

Musim sa tu takto verejne postazovat lebo toto uz fakt nevymyslis - to je zivot...pazota

Dnes som zastavil, bol som za psom.

Po vyvenceni sadnem do auta, otocim klucikom a toci toci a nic, nenaskoci a nenaskoci.

Hovorim si ze aaaaa de mam to velke kladivo...:grr

Ale v ramci zachovania chladnej hlavy, rozmyslam co to, vyslo mi podla spravania, nejde benzin!

Lenze ked som otocil klucik, cerpadlo som pocul tak ze coo?

Zrazu som zacitil benzin...

Vyjdem von, otvorim motor a co nevidim. Tak liter benzinu po motore a na zemi (hadam aj viac)

Kuknem lepsie a privod paliva do vstrekovania, ta hadicka, vytiahnute...

Tak som zastrcil a pohoda.

Sice som sa bal ze mi vzblkne auto za jazdy ale tak zatial nic.

Je toto mozne????

To akoze sa mi za jazdy moze vytiahnut takto privod paliva a setko na zem?

Zas ma raz \"francuz\" potesil...ach

PS: Neviem ci by toto nemalo byt v Pokeci...nakolko som pricinu hned zistil a odstranil. Tu som sa chcel len postazovat :D

[upravil dne 14.4.2011 22:58 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se s tím tenkrát jel asi 50m. Za mnou čára od benzínu a z podkapoty se mi kouřilo. Docela stres:aut:D Taky mi to zacvaklo a drželo, ale za pár dní se mi to stalo znovu. Když jsem si spočítal, kolik mi vyteklo benzínu, tak jsem to pojistil tím drátkem a mám klid:super

Ale co, to co zažiješ s peugeotem s jiným autem nezažiješ:) O vovovo tom to je ;)

A ještě to téma tenkrát:ZDE

[upravil dne 14.4.11 21:59 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj stejna udalost s kamosovou C5 na dalnici v Italii

jedem 130kmh, predjizdime cisternu, zacne smrdet benzin, rikam, hmm asi vezou benzin a pekne jim to teda smrdi, jsme uz daleko (500m) pred cisternou a benzin smrdi cim dal vic, rikam sakra to je divny, cisterna je daleko za nama a ten benzin smrdi cim dal vic, trvalo mi to dalsich 20 sekund a rvu na nej, okamzite zastav v odstavnym a chcipni to. Vystrazna svetla, zaflekovani v odstavnem pruhu ( nastesti zrovna s takovym rozsirenym mistem pro nouzove zastaveni) Vyletime z auta, otevrem s odvracenou tvari kapotu a celej motor od benzinu, tlumici tapecirunk na kapote naprosto promocenej benzinem, tece z nej benzin proudem na motor a privodni hadicka do rampy vstrikovacu vyskocena z te plastove rychlospojky. (na chodu motoru jsme to nepoznali, pac jsme jeli na LPG, ale benzinove cerpadlo normalne bezelo) Takze jsme ujeli asi 1.5km s vypadnutou hadickou.

Tapecirunk jsme pak vyzdimali a vetrali asi pul hodiny na slunicku a vetru na blizke benzince

Zlaty LPG, tam je vsechno vysokotlaky v medene trubce se sroubovanyma spojema a kazdorocne se delaji revize tesnosti.

[upravil dne 14/4/11 22:31 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...