Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náklaďák s bordelem, co mám dělat?


Fusion

Recommended Posts

Dneska na D2, jak jsou panely jak schody, sem jel moment za prázdným slovenským (Malacky) náklaďákem a stříleli z něj bílý šutry. Ne od pneu ale zvrchu, taková sprcha asi 5 vteřin. Dupl sem na brzdu, pak ho objel a o kus dál zastavil u hlídky PČR, kteří ho následně zastavila (po dlouhé době můžu pochválit orgán).

Na skle mám asi 30 jasných nových \"ťupek\" a jedno nebo dvě dost hlubokých, který si myslím prasknou časem. Světla sem zapomněl zkontrolovat. Policajti mě ale řekli, že to pojišťovna neuzná.

Necméně, nesepsali jsme EuroVěc, napsal mě všechny údaje na papír, oba jsme spěchali. Řekl ať mu zavolám jestli to budu dávat na pojišťovnu, a neměl s tím sebemenší problém.

Tedy, uzná pojišťovná takovou věc a vymění mě sklo?

Já jen jestli má vůbec cenu se tím zabývat.

Kupodivu sem za svou kariéru nic takovýho neřešil.

Jo a sklo připojištěný myslím nemám.

[upravil dne 14/4/2011 19:10 Fusion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí mám rozumnou babku v pojišťovně, 2min od kanclu tak za ní asi zítra skočím na poradu.

Mě by to bylo jedno, to sklo už je jety a i doškrábaný od stěrače vpravo ale pokud by to prasklo a já musel řešit pak policajty, technický atd., to už by mě nakrklo.

Co stojí taková věc na Partnera v Rogeru? Čtverku?

[upravil dne 14/4/2011 20:36 Fusion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojišťovna to uzná. Je to samozřejně chyba na strane řidiče NA, který jel před tebou. I s tím se počítá v zák.č. 361/2000 Sb. a to :

§ Povinnosti řidiče odst. 1 písm. j) zajistit bezpečnost přepravované osoby nebo zvířete8) a bezpečnou přepravu nákladu.

§ 52 Přeprava nákladu odst. 6) Při přepravě sypkých substrátů musí být náklad zajištěn tak, aby nedocházelo k jeho samovolnému odlétávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to nemám pochyb protože sem jezdil s C a CE, on neřekl ani slovo, že by to nebyla pravda.

Policajti se mrkali a on tam nic neměl. Bylo to ale nepřikrytý a jak jel po těch schodech tak se to podle mě otřepaly přilepený kamínky. I když to nebyl cementářskej vůz (buben), měl na dveřích cosi s cementem tak nevím co tam vozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...