Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alarm a odemčení klíčem


Charlie 607

Recommended Posts

Ahoj, chci se zeptat. Dneska jsem v práci zamknul auto normálně dálkou a když jsem chtěl auto odemknout, dálka nereagovala, tak jsem odemkl klíčem a po otevření dveří se spustil alarm. Je to takhle normální? A jde auto klíčem odemknout, aniž by se spustil alarm??

A ještě jeden dotaz, když se v autě zamknu, měli by se aktivovat prostorová čidla a když se pohnu, měl by se alarm spustit, ale nespustí. Je to nějak ošéfovaný, že auto pozná, že jsem uvnitř a nesepne? Nebo je někde chyba? Jak jinak ty prostorový čidla vyzkoušet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dalkovym ovladacem se alarm aktivuje a deaktivuje, mechanickym otocenim v zamku ho nevypnes (je to delane proto, ze kdyz ti nekdo vyhackuje nebo vypaci zamek, aby alarm zustal aktivni), to same kdyz se v aute zamknes mechanicky, tak zase neni aktivovany alarm. Takze ovladani alarmu jedine tou dalkou (mozna pak je jeste v aute nejake skryte tlacitko, ale to zalezi na typu alarmu)

Nejspis mas teda vybitou baterii v ovladaci ne ?

a zkouseni prostorovych cidel jedine udelat tak, ze stahnes okynka, zamknes dalkovym ovladacem (aktivuje se soucasne alaram) a kdyz sahnes po nejake chvili dovnitr do auta, melo by to zacit houkat

[upravil dne 14/4/11 12:36 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dálka mi zamyká v pohodě, občas nechce odemykat, ale je to náhodně, jak kdy. Ale jelikož jsem pospíchal, potřeboval jsem rychle auto odemknout, tak jsem to vzal klíčem a spustil se alarm, a dálkou jsem ho normálně vypnul, to už šlo.

Baterka mi taky napadla, tu vyměním. Jo a alarm se aktivuje už při prvním zamčení dálkou, nebo až po zamknutí napodruhé?

Já ty čidla zkoušel tak, že jsem se v autě zamknul, samozřejmě dálkou, ale nic se nedělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...