Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reálna cena?


Nostradamus

Recommended Posts

Ako sa pise, je to zberatelsky kusok ... T16 tie islo do sveta kolko ? Myslim nieco okolo 1200 kusov. Dovolim si tvrdit, ze vetsina uz je na sracky ... Je to preslavenej \"sportak\" peugeotu s tej doby.

Viem ze som videl, ze sa v CR predal T16 tka za 200 tis. Kč, což neni o tolko menej ... Pokial je naozaj nehavarovana, s povodnym lakom, a km, tak tu cenu naozaj ma.

Len by som to asi neinzeroval na autobazreu, ale niekde inde :) Na sk a cz nie je na taketo auto kupna sila ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel som sa ešte opýtať keĎ že v tejto téme by to bolo vhodné......... Rozmýšľal som nad kúpou Peugeota 405 buď TurboDiezel alebo T16 poprípade MI 16 na dovoz z Nemecka alebo Nemecky hovoriacich krajín, myslíte oplatilo by sa to ? cez internet som našiel nejaké zaujímavé kúsky ale netuším či by sa oplatilo na dovoz.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta T16 je spíš pro nadšence, než pro \"obyčejné\" lidi :) Aby se ti pak po koupi neprotočily panenky při platbách za servisování toho auta :) Ale svezení je v tom parádní (když funguje) ;) Co se ceny týče, tak pakliže vše sedí, tak je OK.

[upravil dne 17.4.11 10:14 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel som sa ešte opýtať keĎ že v tejto téme by to bolo vhodné......... Rozmýšľal som nad kúpou Peugeota 405 buď TurboDiezel alebo T16 poprípade MI 16 na dovoz z Nemecka alebo Nemecky hovoriacich krajín, myslíte oplatilo by sa to ? cez internet som našiel nejaké zaujímavé kúsky ale netuším či by sa oplatilo na dovoz.:myslim

T16 nie je absolutne pre teba :) Myslim, ze ani Mi16 ... A otvorene, urcite by som netahal 405 tku s nemecka ... Za dovoz, vsetky poplatky, atd, zaplatis tolko, za co sa to auto da zohnat ..

To uz potom skorej nejaku 406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T16 nie je absolutne pre teba :) Myslim, ze ani Mi16 ... A otvorene, urcite by som netahal 405 tku s nemecka ... Za dovoz, vsetky poplatky, atd, zaplatis tolko, za co sa to auto da zohnat .. To uz potom skorej nejaku 406

Nooo nad 406 som už tiež premýšľal ale zas 405 mal už môj dedo a nie jednu :D ( momentálne má už štvrtého Peugeota 2.0TD ) a nejako som si už zvykol na toto autíčko a veľmi sa mi páči takže chcel by som 405 ( šak je to v podstate srdcová záležitosť ) :)

[upravil dne 21/4/11 17:10 Nostradamus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...