Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyčištění vstřiků


Guest hořa

Recommended Posts

zdravim kluci.Tak jsem volal do Peugeotu na vycisteni vstriku ultrazvukem a bylo mi receno,pokud ty vstriky nejsou spatne,tak je nema cenu nechavat cistit.Jsou to akorat vyhozene penize.Tak nevim,jestli to mam nechat vycistit,nebo ne.přema ten tady psal,ze je to super,ale v servise mi rekli,ze to nema cenu.Co myslite?Mam,nebo nemam?Auto jezdi pekne.Tak si myslim,ze vstriky mam dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pp205 ti je na pockani vycisti , jdi určitě do toho, maš to k mělniku kousek a 1500 je good price
Do Melnika jsem prave ted volal.Rekl mi,pokud na tom trvam,tak mi je vycisti,ale pokud jsou dobry,jsou vyhozene zbytecne penize.Uz jsem se tam chtel prave objednat,ale kdyz mi tady to rekl,tak vaham
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď ti to šľape v poriadku tak niet čo riešiť.

Sorry ale načo zakladáš novú tému keď si to mohol napísať aj do príslušnej témy.

Sorry Judes nenasel jsem to.slape to dobre,ale prave nevim,jestli to nenechat vycistit.Ale dam na tebe,kdyz to solape,tak to nejspis delat nebudu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ušetríš.
Mas pravdu,usetrim.Ale dnes rano po nastartovani a rozjeti mi prijde nejak hlucny motor.Takovy vic traktorovy zvuk.Ale jen za studena.Jak se to zahreje je to ok.Ale za studena,jak na to malinko slapnu,tak mi prijde,ze ten motor nejak rve.Tak ti nevim.muze to byt vstrikama?Diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hořa keď je motor studený je to normálne že je hlučnejší a malo by sa sním ísť šetrnejšie ako keď je už zohriaty na prevádzkovú teplotu. A tá hlučnosť sa takto pred PC asi ťažko bude porovnávať, ak máš možnosť skús to porovnať z autom rovnakej motorizácie.

PS: Do popisu si zadaj typ auta a motorizáciu, do budúcnosti ľahšia orientácia pri pomoci na nejaký problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hořa keď je motor studený je to normálne že je hlučnejší a malo by sa sním ísť šetrnejšie ako keď je už zohriaty na prevádzkovú teplotu. A tá hlučnosť sa takto pred PC asi ťažko bude porovnávať, ak máš možnosť skús to porovnať z autom rovnakej motorizácie.

PS: Do popisu si zadaj typ auta a motorizáciu, do budúcnosti ľahšia orientácia pri pomoci na nejaký problém.

Ja vim,ze kdyz je motor studeny,tak se ma jet setrneji.taky to tak delam.judes,chci se te zeptat na tu mrizku,co mas pred chladicem.To je pletivo?nebo z ceho to mas?U nas je zelezarstvi,tak bych se chtel zeptat,kolik toho mam koupit a jak mas veliky oka.Jinak to vypada krasne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazýva sa to ťahokov je aj oceľový vo farbe alebo hliníkový vo farbe, odporúčam hliníkový keď farba náhodou praskne po náraze kamienka nebude hrdzavieť. Veľkosť oka nemám zmerané ale sú z menším a väčším okom, kúp ten z väčšími okami pre lepšie chladenie. Postačí ti jeden kus.

Pozri tu http://www.tuningshop.cz/?page=search&sortmode=7&search=dGV4dCd0YWhva292J3RlbXBsYXRlJ2FsbA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazýva sa to ťahokov je aj oceľový vo farbe alebo hliníkový vo farbe, odporúčam hliníkový keď farba náhodou praskne po náraze kamienka nebude hrdzavieť. Veľkosť oka nemám zmerané ale sú z menším a väčším okom, kúp ten z väčšími okami pre lepšie chladenie. Postačí ti jeden kus.

Pozri tu http://www.tuningshop.cz/?page=search&sortmode=7&search=dGV4dCd0YWhva292J3RlbXBsYXRlJ2FsbA

Diky Judes,jdu to objednat.Hlinikovy s vetsimi oky.diky ti.Jaka je demnontaz narazniku?Ceka na me neco hroznyho?Ty to mas prichyceny eskapaskami,vid?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...