Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 1,6 16V


STEUNLY

Recommended Posts

Guest Martin2422

Pozri obrázok, závisí to od spôsobu prevádzky auta, či jazdíš dlhé trasy alebo krátke a často (mesto).

Mne sa napríklad po 80 000 km a 6 rokoch za jazdy rozpadla kladka a spadol hlavný hnací remeň (tak sa to tuším volá :) ).

post-18575-14109616647347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zachrčanie pravdepodobne asi ten štartér, takisto mi to spoľahlivo ohlasuje pokles teploty, keď je teplo tak vôbec nič, keď sa ochladí tak občas, nie vždy , zachrčí. Keď to začne robiť častejšie tak ide dole a na repas. Keďže je tam na ho.no prístup tak sa neoplatí skúšať len premazať.

Ani s tými rozvodmi by som nečakal, videl si niekedy desaťročný remeň aký je popraskaný a tvrdý, resp. krehký? A to ešte nehovorím o tom ako vyzerá ak nastane únik chladiacej kvapaliny alebo oleja do priestoru pod krytom rozvodov, ktorý nemusí byť vidieť zvonku... Na interval výmeny si si vlastne odpovedal sám v otázke ale to je skutočné maximum za ideálneho stavu kedy sú rozvody spravené na 100% a motor nijako netrápiš napríklad častou jazdou po meste alebo športovou jazdou a tiež na 100% vieš kedy boli menené. Osobne by som nikdy nešiel cez 90000 a po 60000 by som si častejšie všímal, resp. kontroloval stav vizuálne aj akusticky. Ak sa to pototo tak máš po agregáte!

Asi by bolo dobre, keby si vybral názov vlákna podľa toho, čo chceš riešiť aby bolo hneď jasné kam klikať a nezakladať viacej rovnakých vlákien, potom ti aj skôr niekto poradí. A to čo máš v názve si potom hoď do popisu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klínovy řemen jsem měnil...prý se mám podívat na posilovač řízení...snad i nějaká kladka...vůbec nevím....

sjeď někde k mechanikovi, podle tvých reakcí to bude nejlepší řešení, a dívej se mu na ruce a nech si vše vysvětlit:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...