Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

startér demontáž Peugeot 306


Stráňa

Recommended Posts

čau, chtěl bych se zeptat blbne mi startér poslední dobou když startuju tak jenom cvaká a chytne až na ponělikátý, mám ale problém zatim jsem ho nenašel, tady jsem se dočet, že se musí vymontovat box na vzdochový filtr, někdo zas píše, že se na něj dá dostat jenom ze spodu motoru. Jedná se o motor 1.8 16V, r.v. 2000. Díky za každou radu a klidně i foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po vyndání starteru bych ho nechal prohlédnout v elektrodílně, nemusí to být jen uhlíky...,třeba ložiska (pouzdra) atd., většinou chtějí do 1000kč a je na pár let od starteru klid

např. jen ta výměna pouzder--lidi se pak diví,jak starter najednou točí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Mám stejný dotaz. Jen já mám Peugota 306,1.1 motor by to měl být. Poradíte mi, kde ho najdu :(

Problém je v tom, že na dálnici jsem zastavil na benzině, po 10 minutách jsem se vrátil k autu a jen cvaklo. Po 30 minutách jsem nastartoval a jel dál. Je to fakt startér? Děkuji za odpovědi.

[upravil dne 23/8/11 06:54 od Hladas.1988]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hladas.1988

Podobně se projevovaly totálně sjeté kartáče(uhlíky) na našem P309 1.4. Ke komutátoru nebyly tlačeny pružinami, ale jen tím, jak byly šprajcnuté v těch futrálech. Na tomto autě bylo možné startér vyměnit zvrchu, po odmontování filtru sání. Na 306 by to mohlo být podobné, jen člověk šroubuje poslepu kdesi v hlubinách.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl sem podobný problém na P106 1.4. Ze začatku startér cvakal jen při teplém motoru, časem i při studeném a nakonec necvakal vůbec :D Všichni mi radili, že to jsou uhlíky. Tak jsem koupil v elitu nové uhlíky za 500, vyměnil je a pořád nestartovalo :(. Nakonec se přišlo na to, že byla vadná cívka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...