Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlada Boleslav Skodovka


AKCZ

Recommended Posts

Trocha nostalgie. Bol som ešte keď sa škodovka menovala AZNP Mladá Boleslav na praxi z priemyslovky, keď sa vyrábal model Škoda 125 :D, do UK s pozinkovanou karosériou :D, keď na lisovni makali vezni :(, a na motorovni študenti, černosi, arabi... :D, každý druhý agregát zavesený na montážnej linke mal zavesenú cedulku DO ŠROTU :grr, vtedy som sa dozvedel prečo tečú prevodovky na škodovkách :P, ale dala sa kúpiť priamo z fabriky škodovka za 15 tisíc v \"plnej výbave\" :D s malou výrobnou vadou = ťuknutý blatník pri transporte auta po vlastnej osi z montažnej linky na centralne parkovisko, na karosárni bol prvýkrát použitý robot na bodové zváranie karosérie, myslím že to bol od fy KUKA a oproti nemu makal chlapík s cigaretou v ústach a v ruke držal na balancéri tak isto zváračku a vždy mal pred robotom náskok asi tak pol minúty :D:D , ale sedel som v Škode Ferat, videl som miliontý vyrobený kus Škoda 100 a to sa nezabúda :papa:papa:papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...