Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výber nafty


jozef48

Recommended Posts

si to vobec cital ?

panko sa pyta na kvalitu nafty a nie toaliet... image004.gif

kvalita nafty v rakusku jednoznacne No.1 !!!

milujem tieto komentare... proste niekto sem placne nejaky link, neprecita ani podtitulok a urobi z toho totalne zavadzajucu informaciu... :nevim

[upravil dne 12/4/11 17:03 Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si to vobec cital ?

panko sa pyta na kvalitu nafty a nie toaliet... image004.gif

kvalita nafty v rakusku jednoznacne No.1 !!!

milujem tieto komentare... proste niekto sem placne nejaky link, neprecita ani podtitulok a urobi z toho totalne zavadzajucu informaciu... :nevim

[upravil dne 12/4/11 17:03 Marcel00]

jo četl jsem to dal jsem to tam že naše čerpací benzinky ve všem jsou dobré.... A pochopitelně nafta v rakousku je vynikající protože tam ty jezdíš já zase říkám že je dobrá BENZINA a po tym jede vlak. Každej ať si tam nalije co chce toť každého věc....Kdyby byla špatná nafta u teska a td... tak už všichni stojí!!! To je můj názor;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikde nikto nespomenul ze benzina ma spatnu naftu.

taka neexistuje. nafta ma svoje parametre a tie su dostacujuce pre byvaly vychodny trh... cize aj pre CZ

zapadny trh ma ine normy a ine kvalitativne parametre... nehovoriac o povode zakladnej suroviny.

skoda reci dalej rozvadzat.

Ja zakladatelovi temy neodporucam tankovat Tesco naftu.

len aby si bol v obraze kade putuju paliva

http://hn.hnonline.sk/c1-22491920-pohonne-latky-putuju-oklukou

preto ak nemas moznost kupovat kvalitne palivo a zalezi ti na kvalite zvol obcas aj premiove palivo voci klasickemu (ale nie z Tesco).

aspon v pomere 50:50 (vstreky, cerpadlo a podobne komponenty motora ti budu vdacne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som natankoval alpine omv a omylom som dal aj vif, a auto okrem toho, že mi nejako divne ide mi dnes opaäť po 4 mesiacoch hodilo motor do núdzaku a vypísalo depolut sys faulty....toto isté mi urobina po natank slovnaťáckej evo diesel v decembri, a menili mi palivový filter, odvtedy až dodnes bol pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...