Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozbiehanie


Ondrík

Recommended Posts

Zdravím.Tak, objavil som ďalšiu muchu na mojom Peugeot 405 1,8 GRD Turbo . Pri rozbiehaní,čiže na jednotke sa auto roztrasie.Presnejšie to cítiť ako keby sa triasol motor aj s kolesami,ale to iba na okamih.Potom všetko ide ako má,aj preraďovanie.Nepredstavujte si ma ako antitalenta :roker ,spojku púšťam tak pomaly ako sa dá,práveže ju pustím asi tak milimeter,že spojka len začne prešuchovať,auto sa rozbehne pekne.Mne sa zdá že je tá spojka dosť tvrdá a pedál reaguje na velmi krátkej dráhe,iba niekde pri podlahe.Viem to volajak nastaviť? Skúšal som aj na rovnej ceste viac krát sa rozbehnúť, aj som skúšal hocijaký pomer spojky a plynu.Dá sa s tým aj pekne,ale aj tak sa mi to zdá moc tvrdé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri brzdení nie,brzdí to pekne hladko.Dnes som došiel z práce bez jediného šklbnutia tak neviem.ale neverím že to mám v nohe,to dokážem rozoznať.:roker skontrolujem tie silentbloky čo ste poradili,ale až štvrtok mám volno.Potom dám vedieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...