Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Průchody kabeláže od alarmu.


sd8

Recommended Posts

neni to problem... je to uplne v pohode.

kabelaz je predpripravena a nemusi nic tahat. idu tam draty . jedna cast konci pod pristrojovkou

a druha pod RJ v motorovom priestore. ked ju povolis a nadvihnes tam bude ukoncenie asi 5 dratov.

inak volnu priechodku najdes po demontazi podblatnika, je tam k dispozicii prechod do kabiny a zvnutra po odtiahnuti tapecu.

uplne v pohode, ziadny problem... ked osm robil alarm tak som si to vyhliadol pre buduce pouzitie...

alarm prechod.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel mám smůlu. Moje 407sw r.v.2006 bohužel nemá předpřipravenou kabeláž. Marcel00, můžeš mi popsat blíže průchodku v podblatníku. na které straně je a.t.d...... Zjistil jsem že mám na kolech bezpečnostní šrouby a prodejce mi nedodal klíč. tak mám do pondělka s demontáží podblatníku smůlu.

[upravil dne 16/4/11 12:23 sd8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazda 407 ma predpripravu na alarm nie? :myslim inak ja som dorabal v peugeote original alarm, stacilo iba nacvakat konektro na konektor a ziadne strihanie , letovatnie atd . az na tu cenu :D , inak ten alarm musi mat aj daku zaloznu bateriu niekde, raz som otvoril auto klucom bez dialkaca, a hukalo veselo stale aj ked som autobateriu odpojil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem že mám na kolech bezpečnostní šrouby a prodejce mi nedodal klíč. tak mám do pondělka s demontáží podblatníku smůlu.[upravil dne 16/4/11 12:23 sd8]

Pozri v kufri do priestoru rezervného kolesa či tam ten orech na bezpečnostné skrutky nie je priložený alebo v kastlíku pred spolujazdcom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, prošel jsem již vše, ale bez úspěchu. Bezpečnostní klíč nikde. Nejde mi do hlavy že nemám předpřipravené kabely mezi kabinou a motorovým prostorem. Pokud má každá 407 přípravu na alarm, tak by tam měli být i ty kabely???????:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...