Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alarm do garáže, poraďte jaký


Fr3sh

Recommended Posts

Volání asi přes GSM, že? Protože pokud máš dostupnou pevnou liku (i VoIP), pak není špatná volba toto: http://www.mshop.cz/koupit/brondial10/elektrozbozi/brondi/domovni-alarm-brondi-al-10/ nebo http://www.mshop.cz/koupit/brondial20trio/elektrozbozi/brondi/domovni-alarm-brondi-al-20-trio/

Pokud potřebuješ volání přes GSM, lze je doplnit o bránu nebo použít rovnou toto: http://www.mshop.cz/koupit/evolvesonix/elektrozbozi/evolve/domovni-alarm-evolve-sonix/ (ale ta cena je o trochu jinde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím voláním na policii opatrně, policie nefunguje jako PCO, s tím by jsi mohl mít problémy.

městská policie provozuje i PCO, prover si to, nez ........

reknu ti to takhle, na jakou vzdalenost to potrebujes?

resil jsem to u rodicu, vzdalenost asi 30 metru a 3 zdi...

alarm tichy = 21000 vc. montaze

detska chuvicka = 1100 vc. montaze a dobijeci baterky s nabijeckou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme to před pár rokama řešily s kamarádem v trafice a policajti mu řekli ať ho to ani nenapadně na gsm pageru nastavit jejich číslo. Tak už to MP asi poskytují jako službu, ale nejspíš bude záležet v jakém městě.

Nebo koupit něco takovýho: ODKAZ

[upravil dne 11/4/2011 00:07 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

scratch, nejak nechapu :) jak myslis tu vzdalenost.je to obyc garaz...rekl bych ze mi staci 1x magneticke cidlo a 1x max 2x senzor pohybu a cele jako gsm aby volalo plus samozrejme sirena a dalkove ovladani, nebo na kod, to je fuk dalkove ovladani minimalne 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdalenost jsem resil u destke chuvicky :D

kdyz se nam tam nekdo v noci hrabe, tak ho chuvicka vezme a posila signal a tatu to vzbudi, jak rikam nejlevnejsi varianta :)

u gsm samozrejme nehraje vzdalenost roli

driver: je to uz placena sluzba a vim, ze to tak treba funguje v moste, chomutove, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mám v práci GSM zabezpečení právě na doporučení policie, protože tady vedle pár firem vykradli. Mám nastavený svoje tel. číslo, ale když mám poplach tak volám normálně 158 a oni musej přijet. Jedu do práce a policajti jsou tam většinou dřív než já, odemknu jim to, oni to projdou a zas odjedou. Poděkuju jim a je to vyřízený. Ještě se mi nestalo, aby vrčeli, nebo jinak dávali najevo že si dovoluju příliš. Je pravda že je volám tak jednou za tři měsíce, kdyby to bylo obden, tak mě pošlou do řiti to je fakt.

Edit: Jo aby to nebylo :xvul - mám GSM od Jablotronu. Jsem spokojenej.

[upravil dne 11/4/11 13:28 kirkiz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, ten zázrak čo bude v \" MAKRU \" mám a kúpil som ho za 128 €. Mám ho na chate, som spokojný, dokúpil som ešte 3 PIR čidlá a celá chata je pod kontrolou. Bonus je že pri výpadku el. príde SMS, alarm je však napájaný z zdroja takže fachčí. Dá sa ovládať tým ďiaľkovým alebo SMS -kou. Za tie prachy by som ho bral hneď do garáže mám tam 2 autá a dve motorky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za :xvul ale připomnělo mi to když jsem řešil pojištění motorky. Chtěl jsem pojistit proti kráděži a když jsem se ptal na garáž tak mi bylo řečeno, že v garáži musí být připotaná řetěžem k sloupku nebo něčemu podobnému pevně zabudovaném ( zabetonovaném... ) v zemi. Myslel jsem si, že si dělají srandu a tak jsem šel do druhé pojišťovny, tam mi řekli to samý a už jsem to neřešil... doufám, že je dneska situace už jiná ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ji takhle privazanou mam, udelal jsem oko do zdi :)

konzultoval jsem ten alarm z makra u nas ve firme - odpoved - proc myslis, ze to nabizi makro a ne renomovane firmy?

Ta odpoved mi stacila :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...