Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zadni svetla novy model


Vítek1

Recommended Posts

Ahoj dneska jsem menil zarovku v zadnich svetlech a jen bych chtel overit svoji domenku! v pravem svetle jsou zarovky z prava zespodu takto. Svetlo+ brzda 21/5W, svetlo 21/5W - nevim proc je tam dvojvlakno? neosazena pozice. vrsek blinkr, spatecka. Je to takhle spravne? nevim proc je tam ta volna pozice predpokladam ze uspora pri vyrobe? a jeste by me zajimalo to dvouvlakno proc tam je kdyz stejne sviti jen jedna cast?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak jak píšou, a ta neosazená část je právě kvůli mlhovce, stačí ji osadit žárovkou 21W a bude Ti taky svítit.

Jinak jsem si taky všiml u 306, že je osazena u světla bez brzdy žárovkou 5/21W, když stejně svítí jen 5W, dokonce je to tam i vytištěný na tom plastu, že to tam má být:)

Nevím proč to tak mají, já to už vyměnil za žárovky 5W a je to, ty dvojvláknový použiju na dodělání třetího potkávacího světla:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja tam taky drat na mlhovku nemam jen tu diru. a na tu obrysovku jde bezproblemu pouzit jednovlakno? protoze ten plisek kterej ma plus je dost vyosenej. na plastu mam taky napsano dvouvlakno ale slo o to jestli to neni treba ulomene nebo tak neco. francouzi to nejak prekombinovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na 406 sedan r.v. 2004 rovněž z výroby zapojenu jen levou zadní mlhovku.K pravé nebylo přivedeno napětí do konektoru (ani vodič),i když tam je osazení na žárovku 21/5W....vyřešil jsem to propojením světel pomocí káblíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Takhle zapojená brzdová světla přez diodu do mlhovek jsem měl u sierry sedana - měla je v jedné rovině (4x21W).Vypadalo to pěkně,ale v noci to byla pro řidiče za mnou taková šleha do očí,že by to vzbudilo i spícího knížete Schwarzenberga :D:mrk

[upravil dne 16/9/11 23:28 od mirdaa]

[upravil dne 16/9/11 23:33 od mirdaa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...