Jump to content
ozzy56

peugeot 205 1,8 D palivový filtr 1,8D

Recommended Posts

měl by být hned vedle expanzky, je na něm nahoře pumpička a vedou k němu čtyři hadice--dvě naftové (na 19ku klíč) a dvě vodní (připevněné stahovací objímkou), všechny hadice odpojíš a vytáhneš těleso filtru, pak na stole vyčistíš obal a vyměníš vložku filtru

dej olej 10W40, značku si vyber sám

edit: ty už tam vodní hadice mít nebudeš, ohřívání bude elektrické..., takže budeš mít na nádobce filtru konektor--rozpojíš ten přívod elektriky

[upravil dne 9/4/11 19:02 ozzy56]

Ale co je závažnějšího co jsem odhalil při měnění kol ze zimních na letní,docela jsem se hrozil!!!Pravděpodobně mi tečou brzdy na pravém kole.

Za radu děkuji.příloha foto.

post-34284-14109616659824_thumb.jpg

[Edited on 13/4/11 21:05 pepeho135]

měl by být hned vedle expanzky, je na něm nahoře pumpička a vedou k němu čtyři hadice--dvě naftové (na 19ku klíč) a dvě vodní (připevněné stahovací objímkou), všechny hadice odpojíš a vytáhneš těleso filtru, pak na stole vyčistíš obal a vyměníš vložku filtru

dej olej 10W40, značku si vyber sám

edit: ty už tam vodní hadice mít nebudeš, ohřívání bude elektrické..., takže budeš mít na nádobce filtru konektor--rozpojíš ten přívod elektriky

[upravil dne 9/4/11 19:02 ozzy56]

Tak jsem něco našel ale mam pocit že to palivový filtr není. Asi to je předehřev nafty?Příloha foto.

post-34284-14109616660193_thumb.jpg

na tom obrázku je palivový filtr, povol ty šrouby nahoře a vyměň vložku filtru

máš prasklou manžetu homokloubu, tak ji vyměň, z brzdy nic neteče, je to vazelína z homokloubu

[upravil dne 13/4/11 22:43 ozzy56]

je tady nějaký podrobný návod,na výměnu?