Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HDi - mírné houpání motoru


ShW

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na takový postřeh, jestli v tom mám hledat problém nebo ne. Mám 307 s 2.0HDi 138 FAP (100kw) a když jedu na rychlostní stupně 1,2,3 v rozmezí 1-2tisíce otáček se mi někdy stane, že motor jakoby mírně houpe a váhá, ale ve vyšších otáčkách je vše ok. Motor jinak šlape úplně krásně. FAP filtr mám odpojený, protože s ním byly nějaké problémy takže ten by to neměl dělat. Za případné nápady děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak čtu tak doufám, že to nebude nic vážného, jelikož auto každý den potřebuju. Vyčištění váhy vzduchu bude asi možná u mě první krok po diagnostice. Protože repas vstřiků, by byl nejmíň na týden bez auta a dost peněz :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem to měl napíchnuté a nic tam nebylo. Mechanik říkal, že váha vzduchu by to dělat neměla a FAP taky ne, který mě odstraňovali. Ono to je sice takové mírné houpání a nad 1800 otáček to jede jako víno, ale stejnak by mě zajímalo čím by to mohlo být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...