Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlavní Brzdový Válec 406 HDI - typ ATE


koblih69

Recommended Posts

Prosím o radu ty, kteří rozebírali H.B.V. u 406, konkrétně varianta od ATE.

Snažil jsem se dnes koupit Brzdový válec a nějak se mi nezadařilo tak jsem se rozhodl koupit opravnou sadu. Je mi jasné, že mi to budete vymlouvat, ale když už to tak vyšlo tak jsem se rozhodl to zkusit.

Po rozebrání mě ale překvapil kolíček - viz foto. Je tam volně v otvoru cca dvojnásobného průměru. Je mi jasné, že jeho jediná vlastnost je doraz, ale stejně se mi to úplně nezdá.

Můj dotaz tedy je - vypadlo mi něco aniž bych si toho všimnul, nebo je to OK?

Děkuju za rady

post-25417-14109616570755_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem to složil... pedál se přestal propadat, tak to třeba chvilku vydrží.... cena sady 137,-

BTW: Když jsem při odvzdušňování zvednul auto koukám, že poslední díl vejfuku je po smrti. Tak jsem chvíli přemýšlel co s tím a pak si střihnul bojovou hru zvanou \" kterak dostat zbytečnej vejfuk ze sedana na combi\" - no šlo to nebývale dobře a tak mám novej vejfuk:D

Pokud by to někdo chtěl zkusit není to takový problém. Pokud jsou držáky na pásku uprostřed, stačí jeden říznout a navařit na tělo tlumiče. Pak stačí sundat z původního výfuku nerez koncovku, říznout ze sedanocýho tu krátkou koncovku ( nechat cca 5 cm ) na to nasadit, přivařit a namontovat... práce cca na hodinku což se samozřejmně vyplatí jen když ten výfuk máte navíc....

[upravil dne 9/4/11 16:47 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo to OK, jen ta nerez koncovka je z fakt tenkýho plechu, takže jsem vypnul HotStart stáhnul proud a nandal to tam. Dřív jsem měl trafo + usměrňovač ale s tímhle se vaří daleko líp, navíc je to maličký. Ale na plechy to samozřejmě chce CO2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...