Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

original kola?


Cliwe

Recommended Posts

Taky by bylo dobré uvést na jaký model mají být pořízeny,jestli pro new či old.Pokud new tak kola č.1,pokud old tak naopak č.2.Určo by ti pomohlo si to,pro představu,poskládat v Photoshopu a pak se rozhodnout.

[upravil dne 9.4.2011 07:16 sekaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

web stranky ktore ponukaju predaj alu diskov maju moznost vyberu auta a potom si len klikas na disky a same sa prehadzuju na tom modely aby si mal predstavu ako to bude vyzerat v skutocnosti.

Skus toto: http://www.vybertesidisk.sk/etopskv1m/index.php?&site=&lng=sk&fdi_mod=S21&fdi_key=13773

[upravil dne 9/4/11 11:59 Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno to neni pokud sou na trhu dyl a rozhodne ve vetsim mnozstvi musi byt okoukanejsi ne? :cool: Takze to ze sou na trhu dyl jedno neni.Dam priklad.Fabie ti prijde taky vic okoukana nez li posledni model Focus. A proc asi :D Vsimni si kolikrat si narazil na to ze nekdo v inzerci prodava Ariany a korikrat Equinoxy? Je jich proste v obehu vic. Ja jen upresnoval duvod proc to kazdy tvrdi. ;)

[upravil dne 10/4/11 14:41 bl@cker]

[upravil dne 10/4/11 14:42 bl@cker]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi mě nepochopil, mě je jedno to, který kola jsou na trhu dýl či ne, pro mě je důležitější, který kola jsou více okoukanější, a to jsou beze sporu Ariany, proto bych u těhle dvou kol volil právě Equinoxy, který se mě navíc i líbí víc než Ariany:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...