Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výška zadku a chvění volantu


Wilgott

Recommended Posts

Ahoj mám dva dotazy.

1. nechá se nějak nastavit výška zadku u sedanu 2,0HDI nový model.Strejc má stejnou 406 jen jinou výbavu a převodovku.A když je postavim vedle sebe mám výš zadek,je to poznad i na mezeře mezi pneu a lemem blatníku.

2. dotaz nasadil jsem nový gumy na liťáky vyvážil,nechal vyměnit kotouče,destičky a svislý tyčky na předku a při 110 se mě začne chvět volant,auto nikam netáhne geomet. v pořádku jen to chvění ve vyšší rychlosti.Co to může dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli máš všechny vůle na přední nápravě v pořádku, nasaď zadní kola, nebo zajeď předek vyvážit jinam

zadek můžeš mít výše jen z toho důvodu, že předchozí majitel jezdil sám,nebo ve dvou--pružiny nejsou tak \'\'unavené\'\'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ferry:nevim v jakém jsou stavu za kolo když vezmu drží,ale před nasazením nových gum a výměnou těch kotoučů to nedělalo.(vybrace předtím byly jem při brždění to dělaly ty starý kotouče)Takže zkusím ty kola převážit a uvidím.

a ta výška - no mě ten rozdíl vyšek nehraje o víc než milimetry.Je možný si nechat vyměnit pružiny z fabriky za nějaký delší?kdyby jo tak to by to vysvětlilo změřim vzdálenost od gumy a písnu mnt hned to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...