Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké žarovky na 307sw


Richard21

Recommended Posts

zdarec. Doporučtě nějaké žárovky ktere opravdu vydrží.

ty moje pořad odchazejí . snad kromě směrovek jsem

mněnil všechny a mněním pořad do kola . dík

[upravil dne 8/4/11 10:39 Richard21]

ja som pouzil toto

http://www.autosuciastky-eshop.com/kategoria/431/odporove-vedenie-pred-h7/

a asi to aj funguje zatial so za dva mesiace ziarovku nemenil

[upravil dne 8/4/11 19:20 Martin 1981]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žiarovky najlacnejšie, tie drahé budú odchádzať ptresne tak isto ako lacné:aut

Myslím si, že problém nie je ani tak v žiarovkách ako v objímkach, resp. kontaktoch. Tepelne nestíhajú a časom zvyknú zoxidovať až tak, že sa žiarovky prehrievajú a rýchlo sa porúčajú.....mám na mysli hlavne žiarovky svetlometov. Ďalší nepriaznivy faktor je použitie H7 ktorá je na toto najviac citlivá a aj najčastejšie ju treba meniť čo pochopili aj vo francúzsku a vo facelifte prehodili žiarovky a H7, ktorá dovtedy slúžila ako tlmené svetlo použili na diaľkové svetlá. H7 jednoducho najviac trápi motoristov bez rozdielu značky auta, čo mi potvrdili aj v obchodoch kde ich predávajú.

Málokto mení so žiarovkami aj konektor žiarovky, skúste si ich pri najbližšej príležitosti skontrolovať aké sú prepálené. Moja osobná skúsenosť po výmene objímky mením cca 1, max. 2krát do roka, predtým takmer každý mesiac!

Ešte dodám, že kto by hľadal konektor žiarovky v origo servise nech si ušetrí námahu, podľa peugeotu by sme mali po prepálení konektoru kúpiť celý svetlomet.... Použil som teda rovaký konektor na H7 zo škodovky aj odporovými drátmi.

Keď praskajú príliš často žiarovky všetkého druhu tiež by som si overil dobýjanie, resp reguláciu napätia, či nie je privysoké napätie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak malý poznatok k žiarovkam.

Znamemu taktiež na 307 často odchádzali H7 a nechcelo sa mi veriť že raz za dva mesiace mu nejaká odíde.

Kukli sme na to a ten drotik ktorý drží H7 vo svetle sa mi videl voľný... proste žiarovka mala pri pohýbaní vôľu.

Drôtik som vybral von napružil / je tam \"super\" prístup/.. a či veríta alebo nie, posledné info mám od neho že od vtedy nemenil - neviem koľko km ale čas tak 3 mesiace - žiarovky Osram Silverstar. :roll

možno to niekomu pomôže

čuus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...