Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Basáky


Guest Ondra

Recommended Posts

405ka má problem, že má vzadu za oknem strašně málo místa. Pokud použiješ originální plato, vejdou se ti tam jen standartní ovály. Pokud si vyrobíš nové plato, tak to tipuju tak na besák o průměru 250mm. Já mám taky 405ku a řekl bych že muziku mám dost dobrou a tohle všechno mám už za sebou. Osobně ti doporučuju investovat do aktivního subwooferu. 405ka má kufr dost velkej a tak ujma na prostoru nebude tak brutální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Aktivni SW neeeeeeeeeeeeeeeee. Pasivni woofery jsou lepsi a koupe boxu (tuby) a zesiku te neprijde o tolik draz nez aktivni SW a vysledek urcite bude stat za to. Jestli chces neco do plata, tak zalezi, jestli tam chces dat jenom woofer, nebo dvou pasmovy repra. Kolik do toho chces investovat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No subwúfr asi ne, potrebuju celej kufr (se tam akorat vejde kocarek :D ), spis jenom neco do plata, a asi jenom bych tam dal woofer, protoze vepredu mam 4 repro (2x dvoupasmovy + 2x vyskovy)....

Tak porad, co nejlip...

Neco tak kolem 1-3 tis., vic ne. Nejsem moc blatzen, doufam? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jestli chceš levnějc muziku, tak by sis měl hlavně uvjedomit JAK chceš aby to hrálo!! Jde především o to abs věděl do kolika to chceš a jestli to chceš nové!! Kdybys měl zájem tak mě kontaktuj a já ti poradim nebo aspoň se pokusim!

.......Ale jestli to chceš udělat co nejlevnější, tak ti rovnou doporučim 4 pásmové Pionnery + malej zesík!! -Ale určitě si nekupuj SONY XPLODE!!! Nehrajou moc dobře!! Hlavně špatně BASUJOU!!!!! :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jenda: Sakra chlape, ja vlezu sem na forum a vsude je od tebe neco napsanyho ;) Kazdopadne s tema Pioneerama jsi me fakt rozesmal :D :D :D Repraky od firem Sony, Kenwood, Pioneer ... fakt neeeeee (je to jenom komerce). Ten zvuk je hroznej a jeste k tomu divnej. Jestli brat nejaky repro, tak Magnat, Hertz, Canton, Clarion, Infinity .... a ver mi ze vim o cem mluvim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

JR. ...já ti věřim, že víš o čem mluvíš, A dokonce s tebou souhlasím...SONY FAKT NESNÁŠIM -:mad: je to ****!!!:mad:!!!:mad:!!!!!! .....Kámoš má od toho komplet auto a nedá se to POSLOUCHAT!! A® na ty pandoury!!! Basujou solidně (repro)!!!-akorát se platí značka! Jinak přímo SUB-woofer nic moc!!

...Já osobně mám veškeré repro Pionner a basák R.F.!!!!!!! -A to je dle mého nazoru -jeden z NEJ!!:cool:

...Donce jsem se poptával a zjistil, že pandour má repro solidní!! Ale když chceš kupovat celou bednu, tak potom je to průsser, jelikož to prej neuměj udělat!!! Ale cenu tam vyfrknou jak pro dalajlamu!!!!

....Ale jseš li opravdu jiného názoru, tak velice rád se nechám poučit!! Muzika v autě mě docela zajíma!!! A informací o tom není nikdy dost!!

...díky za info :) -zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RF jsou jedny z nejlepsich, to se hadat nebudu.

Co se Pioneera tyce, tak jejich repraky prece jenom nejsou hi-end a nikdy nebudou. Nerikam, ze mam ted nejaky spickovy, ale myslim, ze ty moje Magnat Bull Power 216 (treti nejnizsi rada) hrajou lip nez Pio, ktery jsem mohl slyset na ruznejch srazech a vystavach. Mozna to nebylo spravne naladeny, nebo to taky mohli delat zesiky Pio, ale ten zvuk se mi nelibi.

Tyhle veci bych bral proste od vyrobcu, ktery jsou zamereny na danou vec a ne od vyrobcu, ktery ti udelaji vsechno o rychlovarny konvice az po stroj na zmrzlinu. :D

Ber me kapku s odstupem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ja nevím.Co se týče toho já mám auto komplet od xplodu a zas tak špatně to nehraje.Ikdyž to co říká JR je podle mě pravda.Co se týče repráků tak bych ještě přihodil FOCAL A DEGO.To si myslím,že je fakt high-end!!Ale ty magnaty jsou taky kvalitka.Každopádně ty tvoje strahovský diskotéky to potvrzujou viď?Jo JR včera jsem sehnal docela kvalitní zesík a potřeboval bych od tebe poradit ohledně tuby.Co bys mi doporučil??Jestli mužeš,napiš mi na e-mail.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...