Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilator chladica


durino666

Recommended Posts

riesil som to 2 tyzdne dozadu, na 1 ventilatore vpredu na sahare som mal hotove lozisko.

Kupil som celu saharu cez inzerat za 100e /nemal som cas nahanat lacnejsie. ako som to mal prehodene videl som izerat za 30e :fnuk/ a v servise mi znej prehodili za 20e iba motor ventilatora. Saharu som vyberal podla lopatiek na ventilatore a tvaru motora, je ich viac druhov, ci je motor na vsetkych modeloch rovnaky neviem, mne to funguje bezproblemov, len treba si nechat odskusat pri kupe ci je ventilator OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

riesil som to 2 tyzdne dozadu, na 1 ventilatore vpredu na sahare som mal hotove lozisko.

Kupil som celu saharu cez inzerat za 100e /nemal som cas nahanat lacnejsie. ako som to mal prehodene videl som izerat za 30e :fnuk/ a v servise mi znej prehodili za 20e iba motor ventilatora. Saharu som vyberal podla lopatiek na ventilatore a tvaru motora, je ich viac druhov, ci je motor na vsetkych modeloch rovnaky neviem, mne to funguje bezproblemov, len treba si nechat odskusat pri kupe ci je ventilator OK

nevies poradit kde si videl ten za 30..

Preco si menil len motor ? zvysok ti teraz stoji nie ?

[upravil dne 8.4.2011 06:32 durino666]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D keď budeš demontovať vrtuľu tak pozor, je tam opačný závit takže normálne by to asi oddeliť nešlo, som skoro jednu vrtuľu takto zničil kým mi to došlo...

ved toto som dnes mal dole naraznik a tam je taka segerka co to drzi a dal som ju dole a nemohol som ho dat dole poradis mi ako oddelit vrtulu od motora mne ide len asi lozisko odislo a nejaky kutil by to vedel opravit 98 eur za nový nedam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robil som to dávno na 406ke takže si už presne nepamätám ako to tam je, podstatné je aby si tu šrubu alebo maticu, ktorá je v strede povoľoval smerom doprava, akokeby si ju chcel dotiahnúť. Hovorím o vrtuli na vymontovanom ventilátore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...