Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nehraje radio nesviti displey


Guest lud@

Recommended Posts

Dobry den jsem tu novy timto bych vas chtel poprosit o mensi radu. Pred nekolika dny jsem poridil 406stku rok 2000,pri koupi jsem zjistil ze mi nehraje leva strana reproduktoru, tak jsme vyndal autoradio orginal na kazety clarion vse bylo v poradku tak jsme radio vratil, normalne hralo ale stale jen prava strana a pak se pri jizde samo vyplo i displey prestal fungovat. Odte doby nefunguje ani radio nehraje i displey. Timto bych Vas chtel poprosit zda-li by me nekdo neporadil co stim nebo tak neco. Predem Vam dekuji za radu

[upravil dne 7/4/11 16:44 lud@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to teda nevim...

hlavne si uprav nazev tematu treba na \"vyplo se radio a prestal svitit displej\" nebo proste neco lepsiho, nez prosim o radu :D....

Zadruhe si dej nejlepe do popisu presny typ auta, motor, rok vyroby a klidne i VIN...

A ted k problemu:

Kontroloval jsi pojistky kdyz to vsecko zhaslo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvam se jsem poprve na forum,406 2.0 HDI 66kw r.v 2000 ono radio sviti takze asi stava donej jde ale displey nesviti a radio na nic nereaguje jen sviti:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vse bylo v poradku to myslis ako ze ked si radio vybral?tak si tam napojil ine repraky a vsetky na kazdy kanal hraly ?, inak ja by som tu staru sunku vyhodil a dal radio na mp3 a hotovo no niektory ludia sa tomu stitia lebo stratia pohodlne ovladanie od volantu zalezi na tebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vse bylo v poradku akorat hrala jen jedna strana tak sem se podival zda-li treba neni reprak odpojen ale bylo vse v poradku tak sem vyndal radio a tam taky bylo vse v poradku a radio norm hralo ale jen jedna strana no a za par dni proste hralo a pakprestalo a zhasnul i displey a od te doby nehraje. Skousel jsem i konektory vyndat atd porad hluchy. jinak dekuji;) nadpis poupravim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono uz nehraje uz ani jeden ani radio a ani displey ale skusim tam dodit nejaky jiny radio eurokoncovku to ma ale zarazi me i ten displey ze nefunguje ale radio sviti ale nehraje:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos mal podobny problem na sencore ale na mp3 (mam ten isty:D)ze mu nesvietil displej mp trojky ktory sa zasuval do toho vyklapacieho panelu a neslo nic zapnup rozobral som to a zistil ze castym zasuvanim a vytahovanim tej mp trojky sa vo vnutri panelu na plosaku narobili studene spoje asi meky plast ked sa ta mp3 zakladala ta normalne ten panel sa prehybal preletoval som to a ok skus to radio prstami pomackat z predu mozno na sekundu naskoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praveze jsem skousel sand uz vsechno a nevim si rady....:( ale i jsem skousel s kabelazi hybat manipulovat,mackat co se dalo a stale nic. je to orginal kazetove radio clarion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice v tych starsich radiach sa nevyznam ale nebola tam niekedy taka ochrana proti zlodejom ze ked si radio odpojil od siete tak tam bolo treba po opetovnom napojeni zadat nejaky kod ?alebo daco teke ,teraz som si spomenul ze davnejsie mi kamos predal radio zhodou nahod tiez kazetovy clarion s tym ze je zakodovany za dobru cenu odniesol som ho do servisu oodkodovat lebo kod uz nikto nepametal nakoniec ten servis vykradli :D a ja som od nich vymahal prachy cely dlhy mesiac nakoniec som na tom este zarobil lebo to radio malo vtedy dost dobru cenu na

ach ja blbec sory ono sa ti to vyplo pri jazde :mad:

[upravil dne 7/4/11 18:13 krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je už 2000. Tam je rádio spárované s BSI co je v autě. Jiná blokace tam není. Odpojování by neměl být problém.

Možná bude problém v komunikaci s BSI. :myslim

Zkus to někde nechat napíchnout na diagnostiku co to ukáže. ;)

Co ten displej? Je na něm něco vidět (hodiny, teplota)?

[upravil dne 7/4/11 19:25 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím,ale napadlo mě to,co to dělá teď mě.Displej sice svítí,ale žádný zvuk.Jsou to zlámané(nalomené) dráty ve dveřích(gumová průchodka).Už jsem to opravoval tátovi na 106tce.Tomu přestalo kromě rádia jít i stahování okna u spolujezdce.Asi šest drátů přerušených:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono by to tak mozna i odpovidalo jelikoz me spatne funguje otvirani oken u ridice,a i ta leva strana nehrala proto jsem vyndal radio a skontroloval a pak prestalo hrat obe strany reproduktoru prestal fungovat displey (ani nesviti) a ani radio nehraje jen sviti tak to by mozna mohla byt pricina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže to máš úplně přerušený,tak to zjistíš jedině rozděláním(odpojením )konektoru dveří a stažením tý gumy.Ale mě stačí tím svazkem zatím zakroutit a ustálit v nějaké poloze a hraje to.Nesmí být nějaky moc velký hrbol nebo to přestane:D Zítra to rozdělám a opravím.....

[upravil dne 8/4/11 15:41 sefi79]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...