Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nehraje radio nesviti displey


Guest lud@

Recommended Posts

odpojeni konektoru myslis jakej? skusim to dneska a uvidim staci vlastne kdyz budu chybat tym svaskem pokud se to chytne tak je tam nejaka chyba pokud to dobre chapu jinka dekuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc krat dekuji pokusim se jak pres gumovou pruchodku ve dverich tak i pres konektor.Ono me jen zarazi ze jakmile jsem radio vyndal norm hralo a ze by takhle zniceho nic se prerusil kabl? Jeto mozny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze si myslim ze bude spise problme za radiem nekde v radiu asi ne jelikoz radio sviti ale bohuzel nehraje a dysplej nesviti noo s niceho nic se to stalo a to vse zacalo tim ze nehral jeden reprak.ale s kablema jsem mlel a nic porad nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslite ze kdyby prestal fungovat displej tak ze by skz to nehralo i radio? je to mozny? Vcera jsem zkousel mlet s kabelazi ve dverich a nic jen pipalo ze ma otevreny dvere atd jinak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusim ten dysplej vyndat a uvidise staci si myslim ze bys tacilo stema kablema jen mlet a pokud se radio chytne tak je problem vyresen si myslim ze ano? no to mozna bude mit vliv i naten reproduktor vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska vyndal displej vse v poradku pak jsem vyndal konektor profoukl zamlel snim a radio i s displejem se rozsvitilo a zacalo hrat a dokonce i oba reproduktory:-) nikdy bych neveril ze displej muze mit vliv na takove to veci moc vam vsem dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...