Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimatizace


JIRA76

Recommended Posts

A nébylo by lepší nevyrábět zmetky, než ch´tít aby se montovali do aut? Motoristé by byli první kdo by řval o to víc. Tím to není, zaměstanci chtějí víc peněz, my chceme auta lepší, rychlejší, vymakanější, někteří z nás i ekologičtější, obcodnící chtějí vydělat a tak to prostě je. Já dělám branži IT a tam je to podobné. Jen je konkurence větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poněkud jsme odbočili od tématu, takže pokus o návrat:

21.4. Jak to všechno začalo: začal zlobit větrák klimatizace/topení. Nejdřív při jízdě cosi divně hučelo a znělo to jako když spíná ventilátor, ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost, dělalo to vždy chvíli po nastartování. Začalo to asi po minutě a dělalo to asi 15 vteřin. Pak byl zase klid. To bylo před 3 dny a dělalo to jen ten jeden den. Den poté mi nechtěl začít foukat ventilátor, klimoška spínala, ale foukalo to jen nějak na půl dolů a ty pomocné ventilátory dozadu. Přepínání smaru foukání nemělo žádný vliv, přepnutí na automatiku nebo na ručně taky bez vlivu. No a včera to už nefoukalo vůbec, tak jsem to večer rozebral (tu část palubky, kde je to ovládání), zkontroloval jsem konektory a ty vypadají OK, už to přestalo i ubírat a přidávat na displeji ty listy na ventilátoru a nakonec to začalo žít vlastním životem, když se objevovaly a mizely různé somboly na displeji. Třeba zmezely nastavené stupně, pak zmizel symbol ventilátoru, pak tam byl zas jen ten ventilátor ... Dovršilo se to tím, když při zamačkávání ty kůže kolem řadičky se to najednou samo probralo (samozřejmě při vypnutém a vyjmutém klíčku zapalování), začal svítit displej a nechtělo to usnout. Nakonec to zase samo přestalo. Poslední pokus byl odpojit do rána baterku. Doufal jsem, že to je jen nějaké zblblé a že to přejde. Nepřešlo No tak jdu dneska zkusit prý dobrého autoelektrikáře/autoelektronika. Tak uvidím, kdy na to bude mít čas.

23.4. 7:15 Včera 22.4. v 19:00 jsem byl u kámoše, napíchli jsme to na diagnostiku a ta napsala, že NEMÁM klimatizaci. Pojmem klimatizace prý ta diagnostika myslí celý modul ovládání topení, chlazení a větrání, tedy to vedle řadičky vpravo s displejem. Takže to šlo celé ven. Je to tam všechno jen nacvakané, žádný šroubek. Nejdříve se vyndá okrasná lišta nad touto částí palubovky, pak se vycvakne kůže kolem řadičky (začít odspodu jako od sedadel, nahoře je to zavléknuté, tam byste to urvali), celý kus té palubovky se vycvaká odspodu (tedy taky od sedadel, i když nahoře to je taky nacvaknuté, ale jde to ztuha) vyvlékne se to přes řadičku a vypojit tři konektory dole. Dva (černý a bílý) mají převlečné zámečky a třetí (červenočerný) se jen vytáhne, ale drží fakt hodně. Když ten kus palubky máte v ruce vzhůru nohama tak se z toho vytlačí celý ten modul ovládání klimatizace. Ten má pak opět jen nacvakávací zámečky a rozloží se na tři části (vršek s diplejem a tlačítky, spodní černý kryt a vnitřek se vším důležitým. No a ta část se všemi těmi integráči, konektory a procesorem je to v čem je u mě chyba. Kolega přepájel přívody konekorů (zdálo se pod lupou, že by tam mohl být na třech místech studeňák) a taky všechny integráče. Po nacvaknutí zpět na konektory se zdálo, že vše funguje. Po namontování všeho zpět to opět nešlo. Takže celé znovu ven, přepájet i procesor a opět zkouška. Zase to fungovalo, alel tentokrát již bylo 20:30 hodin a tak jsme zkontrolovali jen ovládání ventilátoru a zapínání klimatizace. Diagnostika taky napsala, že je vše OK a tak to šlo všechno zpátky dovnitř. Po namontování jsme zjistili, že nejde podsvícení displeje. Kolega toho už měl plný brjele a tak jsme to nechali na příště. Foukání jde, klima spíná, takže se s tím dá žít. Já jsem po cestě domů zjistil, že nejde ovládání nastavení teploty u spolujezdce (to lze obejít tím, že se douze přidrží tlačítko ovládání teploty u řidiče a ona stejná hodnota skočí i ke solujezdci a pak můžete teplotu u řidiče měnit o +- 5 stupňů u řidiče nezávisle), tlačítko \"rozmražování\" předního okna a tlačítko \"Rear\" (přídavné ventilátory dozadu). Zkusím to dnes ještě jednou rozbrat sám a podívat se, jeslti není chyba jen v nedocvaknutém konektoru nebo špína pod těmi tlačítky (je to takový meandr na tišťáku, který se spíná vodivou gumou pod tlačítkem). Později dám zase vědět jak jsem dopadl. Takže zatím dvě hodiny práce, kolega je hodnej, tak za to nic nechtěl :) Jen ještě musím napsat jak vlastně přišel na to, že to je v tomto modulu. Má totiž doma Peugeota 807 a tak ke mně dal ten jeho modul a ono to fungovalo.

23.4. 8:37 Jak píše níže Kirkiz, bylo to pájeno mikropájkou.

23.4. 20:24 Tak radost byla předčasná, ráno jsem nastartoval auto a zase to už nic nedělalo. Rozebral jsem to, očistil všechny spínače a konektory, znovu jsem propájel konektor, který vypadal, že tam je studeňák a nic. Možn bude mít známý celý ovládací modul nový, ale to se dozvím až v úterý. Takže dnes jsem jezdil se staženými okny.

26.4. 21:35 Tak po dnešní další kontrole jednotky bylo zjištěno, že při pájení čipu kolegou došlo ke zkratu mezi přívody a proto nefungovala tlačítka na pravé straně. Po opravě sice tlačítka fungují, ale pořád se objevuje závada toho foukání. Chvíli to jde, chvíli ne, prý to je jednoznačně vada celé té jednotky ovládání. Tak jsem se rozhodl, že tu jednotku koupím jinou. Sehnal jsem údajně funkční za 1.000,-Kč To se mi zdálo jako slušná cena než abych to další týden někde zkoušel opravit ... a tak jsem to koupil. Celý šťastný jsem to honem vyměnil abych už konečně mohl topit/chladit a co myslíte? No nefunguje to, takže to v ty jednotce ovládání pravděpodobně není, protože se to chová stejně jako ta předchozí. Zítra v 8:30 jedu s autem k dalšímu člověku, který se pokusí přijít na příčinu. Další rady, které jsem během dneška obdržel jsou: špatná kostra ventilátoru (nezdá se mi to, protože někdy při točení kolečkem nepřibývají ani ty listy na vrtuli na displeji), špatné uhlíky ventilátoru (nezdá se mi to, viz předchozí bod), špatný konektor či kabel od jednotky klimatizace (to by to možná taky mohlo být, ale nejsem elektronik). No snad zítra napíšu více

27.4. 10:20 Tak jsem v 8:30 odvezl auto do opravny k elektrikáři a ten tvrdil, že to tou jednotkou opravdu nemůže být, že to bude jednotkou BSI, to co jsem kupoval nové je jen ovládání. Tak snad už odpoledne budu vědět víc.

27.4. 23:13 Tak jsem si v 15:30 vyzvedl auto a zároveň jsem si vyslech verdikt. Ventilátor je poškozen a odnesla to prý i BSI jednotka. U ventilátoru odešly výkonové tranzistory a co odešlo v BSI jednotce to nevím. Ten ventilátor prý stojí nový 8.000,- Kč a oprava jednotky je na dlouho, jednotku ven, opravit a zpátky, prý to bude celé trvat dva dny ... no mluvil hezky a dlouze a taky tomu odpovídá konečná cena opravy 4.000,- Kč. No ale co můžu dělat :( Pokoušel jsem se sám i s pomocí kamarádů proniknout do tajů tohoto auta, ale nepovedlo se. Nevím co a za kolik mohlo odejít v té jednotce BSI, ale ty výkonové tranzistory jsou v řádu desetikorun. No prostě platí se nejen za materiál, ale hlavně za to vědět a umět. Takže pokud to bude v úterý fungovat, tak budu rád :D V úterý napíšu, jestli všechno klaplo.

Apropós, nechce někdo tu jednotku ovládání klimatizace za tu tisícovku co jsem ji koupil? Samozřejmě tu co jsem koupil, ne tu moji propájenou. Než ji hodím na aukro za 1.500,- :P

4.5.2011 v 5:37 Tak auto mám už zase doma, včera ve čtyři odpoledne jsem si pro něj byl. Oprava stála 4.000 jak říkal opravář již minulý týden. Prý vyndal ventilátor i jednotku BSI, na ventilátoru dal nové koncové tranzistory, které byly odejité což je prý bolest těchto ventilátorů jak tvrdil on i jiní známí. V jednotce BSI prý také odešly součástky, neprozradil jaké. Po opravw prý vše znovu zalakoval proti vlhkosti. Vše funguje jak má, vyzkoušel jsem snad všechny možné kombinace co lze na tom ovládání klimatizace nacvakat a funguje to. No a taky se ptal, kdo prý co stříkal dovnitř do sání klimatizace (do těch plastových rozvodů), prý to je celé naleptané. No tak nechal jsem dezinfikovat klimošku v klimaservisu a protože to moc nepomohlo, tak jsem tam podle návodu zde na netu () nastříkal ajatin. Tak tuším, že to by mohla být příčina. Víckrát takovou blbost neudělám. Ten maník v odkaze co jsem dával výše to ředil 1:1 s vodou. No to asi byla ta chyba. Protože jak píše Haryk () tak on to ředil 3/4 litru vody a 25ml desetiprocentního ajatinu. Taky jsem měl desetiprocentní ajatin, ale bohužel jsem to ředil 1:1. Já budu příště před dalšími experimenty daleko opatrnější a budu více hledat zkušenosti dalších majitelů. Kdybych to udělal hned, mohl jsem si možná ušetřit problémy, protože bych to Harykovo ředění určitě objevil. No ale dost možná to tím stejně není, protože ty tranzistory odcházejí a poškodit BSI to už vůbec nemohlo. No každý nechť si z toho vezme ponaučení jaké chce.

[upravil dne 4/5/11 05:37 Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši dneska mám auto v servisu. Hledají a asi i našli... Po hodině jsem našel auto...no fotku raději dávat nebudu přijde mi jak z vrakoviště... Ale k problémku...;) Za vrtulí gchladič schnilej jak brambory,doslova obrys motoru a voštinky jsou jak perník co byl na dešti. Materiál doslova degradovaný... Napustili systém vzduchem pěkně pod tlakem a pak jarová voda udělala své. A to jsem měl dvakrát barvu a nic... Tak snad zítra uvidím víc...:mrk Tedy snad odjednu ! Jo a jednu maličkost, po demontáži zbylo na zemi půl kolečka listí... :o:o:myslim:myslim:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigbad:

No to mě pos.. , jak jsem to tu čet, říkám si - ten má ale pech.

A včera sednu do auta, nastartuju a nefouká, naprosto stejné příznaky jak popisuješ.:roll

Nefouká, nejdou regulovat otáčky, občas zmiznou hodnoty z displeje.

Ještě předevčírem vše fungovalo, desinfikoval jsem klimačku ClimPurem, pěkně fučí naplno, dám novej filtr, vše šlape, a druhej den ani ň. Asi jsem to tim sprejíkem dodělal.:nevim

Člověk se o autí stará, nové koberečky dostalo, vyvonělo se a takovej vděk....:D

Napiš teda potom co přesně tomu bylo ať netápu.

[upravil dne 29/4/11 17:36 jarmyl]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarmyl:

No tak to je teda pěkný :( Já taky koupil nové látkové koberečky a taky jsem dezinfikoval klimošku, ale ani jedním to není. Bohužel máš auto skoro stejně staré jako já a ty tranzistory to je prý bolest těchto a podobných citroenů. Kolega má C5 a stalo se mu to samé, jen měl asi štěstí na opraváře, prý mu ten ventilátor opravil kdosi za 500,- Kč. Ale nejsem si jistej jestli má taky digitální klimu.

No a jestli ti můžu poradit, tak raději nečti tohle fórum, protože jestli tvoje auto chytne všechno o čem tu píšou, tak ho máš za chvíli nepojízdné :D

Teď vážně. Jestli ti to dělá to co mně, tak pokud tomu rozumíš tak zkontroluj ten ventilátor a pokud to jsou taky ty tranzistory tak zkus jestli to není jen tím, protože mně se nějak nezdá, že by to mělo být v BSI jednotce. Pokud si na to netroufáš, tak sežeň nějakýho elektrikáře ať ti na to koukne než to dáš někam jako já a vyplázneš nehorázný prachy. Příště po závadě půjdu víc než teď a hlavně se nenechám zblbnout, že to určitě je v něčem konkrétním (jako mně tvrdil kámoš, že to je v ty jednotce ovládání), protože pak jsem už nehledal jinde a to byla chyba, protože k tomu ventilátoru bych nakonec došel a mohlo být všechno jinak. Ale je pravda, že to auto je nehorázně složitý co se týče elektroniky.

Hodně štěstí při hledání a opravě závady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím našli mrtvej chladič... Můj známý mě nutil ať koupím originál ale sorry mám auto čtyři roky staré a to torzo co z něj zbylo... Jak perník !!! Tak si říkám že náhražka vydrží to samé. Tak jsem na 3600 za chladič. Jo originál myjí možnost sehnat za to samé!!! Ale on je fakt na hadry!!! To se mi nelíbí. A práce vč. gásu ještě nevím. Ale to auto vypadá jak po naražení do stromu! Už nemá ani světla... Brrrr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JIRA76-jen tak mimo nekoupil jsi to auto třeba po bouračce opravené, třeba v tom stromu opravdu bylo:myslim,hromada lidí ,když neví kam se kouknout to nani nepozna,může to být dané do kupy ze starých dílů.

Ja doufám,když to tady čtu,že se mě to vyhne,koupil jsem to loni,výroba 11/04 a kdybych si nevymýšlel p.....y ,tak na něm nic nedělám. Jediné co mě s...e je lano ručky k pravému zad. kolu,ale i to je doufám vyřešeno pomocnou pružinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JIRA76-jen tak mimo nekoupil jsi to auto třeba po bouračce opravené, třeba v tom stromu opravdu bylo:myslim,hromada lidí ,když neví kam se kouknout to nani nepozna,může to být dané do kupy ze starých dílů.

Ja doufám,když to tady čtu,že se mě to vyhne,koupil jsem to loni,výroba 11/04 a kdybych si nevymýšlel p.....y ,tak na něm nic nedělám. Jediné co mě s...e je lano ručky k pravému zad. kolu,ale i to je doufám vyřešeno pomocnou pružinou.

To s tou pružinou ti dlouho nevydží. Problém je v brzdovém třmenu. Já koupil nakonec opravnou sadu a nechal si to za 500,- opravit. V třmenu vše vyměnit,vyčistit a namazat.. Vše maká jak má. Nečekej s tím!! Zrezne to tak, že budeš muset dát celý třmen nový !! Sadu jsem koupil tady www.naautomobily.cz ale musíš si tam zavolat. Na stránkách jsem to nenašel. Bral jsem to rovnou z brzdama.

[upravil dne 30/4/11 14:30 sidonius1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsme v tomle tématu trošku mimo,ale pod ty manžety jsem koukal a tam je to v cajku i preventivně jsem to prostříknul, páka se vraci v poho,ale já mám problém v lanu,vyndám ho ven a chodí krásně a na autě v těch obloukách to nechce moc zpět a taky prolité olejem s grafitem. Nakonec ho snad budu muset koupit,ještě že montáž je otázka čtvrthoďky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já mám 807 z 7-07 a taky loni výměna chladiče klimatizace. 15000 i s prací a jedině originál, jiný se nedal sehnad aby tam pasoval. Jo kdyby někdo chtěl ten trochu poškozený (prý se to dá proletovat) tak za odvoz a nebo poštovné, není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, to jsem rád že už ti to funguje:papa

já se chystám do servisu asi v pátek.

zatim se mi v tom nechce moc hrabat, tak jsem sháněl moudra.

podle schematu je před ventilátorem ovládací modul ventilátoru a ten je napojenej na počítač klimatizace (to je ten blok s ovládáním a displejem) a ten teprve po VAN síti na BSI.

Takže nechápu, jak by mohla odejít BSI:myslim

na obrázku ventilátor 8050, modul 8045 (vypadá to , že je těsně u ventilátoru), ovládání 8080.

já bych to i rozebral, ale nevim co všechno bude muset pryč.

dá se k tomu dostat nějak zespodu?

Jo a ještě mě napadá, že to mohlo odejít tím že jsem ho nechal naplno 2x 10min (dle návodu ke CliPuru) .

žeby to odešlo vlhkostí se mi nezdá, podle obrázku je ta elektronika vně potrubí. takže se chudák ventilátor uvařil :nevim

post-35023-14109617040184_thumb.jpg

[upravil dne 4/5/11 21:52 jarmyl]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...