Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimatizace


JIRA76

Recommended Posts

chladič

Je toho tu hodně o klimě,je jedno v jakém autu..zkus dát hledat nebo poslední příspěvky 24h a máš tom vela napsané.

Někde je ale napsáno,že chaldící medium v chladící soustavě auta má toleranci až 20% úniku za rok

A zase mě někdo předběhl ;)

[upravil dne 7.4.2011 13:12 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tango, jak to myšlíš? Ve srandě?

Prostě před 14 dny nechal naplnit a dnes nechladí ... nevím, co je na tom nepochopitelného.

Ne ve srandě. Když je to tak že nechladí, tak to je jiná. Ja myslel že je to nějak poznat, třeba nějakou louží nebo něco. Musím taky vyzkoušet jestli běží, taky jsem ji nechal naplnit nedávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už musel měnit chladič a to bylo to auto v tu dobu star 3 roky. 15 tisíc a chladič jako kráva. Musel jsem vzít originál protože pro nov modely tam od jiného výrobce nepasuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám dopuštíno,UV lampa na nic nepřišla. Snad prý ventilek... Ještě se optám je to hodně bolestivé u tohoto vozu? Tedy to že ty klimatizace odcházejí? A ještě odpovím na to jak jsem na to přišel. Prostě to začalao málo chladit a uvnitř syčet když se pustila. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PetrSvetr

Ahoj, zrovna dneska jsem přišel na to, že klíma vůbec nechladí. V případě, že by to bylo \"jen\" únikem náplně, kolik stojí to doplnění? Díky:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PetrSvetr

Ještě mám otázečku, je možné, že unikne tolik náplně, že rozdíl mezi vypnutou klímou a zapnutou není vůbec znát? Dnes jsem to zkoušel a připadalo mi to spíš horší, když jsem při jízdě jen foukal vzduch z venku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...