Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Klimatizace


JIRA76

Recommended Posts

Ahoj chlapi mam takový problem v uterý kolem půl sedmé večer jsem si nechal na naplnit klimatizaci (bylo to absolutně na nule tak ji otestovaly vysáti,vakuace a atd.vše v pohodě naplněno 544g chladiva) na druhý den 13:00 klima nefunguje.Telefonát že to nechladí odezva přijedte podíváme se na to.Po přijetí provedeno odsátí chladivo 0g,potom provedena vakuace a vše v pořádku.Nevíte v čem by mol být problém.

To už je opravdu velká díra, že to ušlo tak rychle, už včera jsi tam měl dát kontrastní látu, tak velký únik najdete asi poměrně snadno. Pokud mají v servisu Dusíkovou metodu tak to bude ještě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dusíkovou metodu tam nemají zaraží mě že ta automatika(přístroj Bosch)takový unik nepozná při vakuování je to divný.Vakuování v podstatě natlakování je v pořádku tak nevím co stím zatím je to v řešení.Prostě kontrastní látku tam nedaly.

[upravil dne 28/6/12 18:41 od Macin7777]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v průrazu směrem ven. Při tlaku dochází k uniku chladiva, ale při nasátí a podtlaku dojde k přivření trhliny směrem dovnitř a podtlak by se projevil až po delší době. Mě to přesně to samé dělal chladič klimatizace, až po kontrastní látce zjistili že uvnitř těch lamel se to takto chová.

Výměna za nový chladič a pak už pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
To Macin7777:

Můžeš prozradit co je to slušná cena a odkud jsi to objednal?

přislíbeno za cenu do 3500,-kč.Objednáno autodíly olomouc.(ale je fakt že je to znamej tak nevím jakou cenu by udělal tobě)Měl by to být nissens 940111 (našel jsem za 4 na netu nejlevnější)Vybráno dle rozměru tak nevím jakej bys tam měl ty.

[upravil dne 28/7/12 19:31 od Macin7777]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...