Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čím naleštit svého koně


Vatsug

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

Já teda wap-ku nemám, jen obyčejnou hadici s vodou :D, ale i tak jsem to moje auto už dvakrát takto umyl a je to dostačující ... a nemusím se strachovat, co my v té myčce s tím udělají.... jen ty kola jsou dost špatná ... na to budu muset něco koupit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 5 let později...
V 6. 4. 2011 at 18:02, Vatsug napsal:

Tak mě napadá, čím se dá dobře umýt z karoserie to co moc nejde. Jako třeba mušky. V létě to někdy dá docela zabrat a běžný šampón moc nepomáha. Máte nějaky dobrý típ...:myslim

Zkus koupit "Milit". Není to škodlivý pro životní prostředí, takže s tím můžeš umyvat i na Šumavě, ale hlavne to krasne bez prace rozpustí mušky... Odzkoušeno,lak to nepoškodí, jen to nesmis dělat na přímém slunci... Nastrikat,trošku nechat působit, ojet kartáčem nebo hadrou a oplachnout. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Suditscher

Ahoj. Já používám tohle: https://www.e-cs.cz/UNIVERSAL-univerzalni-cistic-na-hrube-necistoty-500-ml-d7.htm

Na Vánoce jsem si koupil celou sadu : https://www.e-cs.cz/Darkova-sada-autokosmetiky-d136.htm a funguje to skvěle všechno. A ten bílej prostředek na gumu a plasty navíc hezky voní. Spotřeba prostředků je relativně nízká (I když po prvním umytí jsem tomu nevěřil, když mi zmizelo z lahve skoro 3/4. Ale pak jsem zjistil, že jsem to použil špatně, resp. zbytečně moc. Na 2. auto už stačila zhruba decka. ) a ta 1/2l láhev v pohodě stačí na 4 auta velikosti 5008. A navíc naprosto bez vody. Pokud teda nemám auto od bláta a písku. Běžný prach nebo pyl se oplachovat vodou před použitím nemusí a leskne se dlouho, i když se na něj už usazuje prach. A déšť jej v pohodě smyje. Teda pokud je použit ten Nano vosk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Suditscher

1) Reaguji na poslední příspěvek

2) Reaguji na stále odemčené téma

3) Nový příspěvek u starého tématu může leckomu pomoci. 

Navíc, když to tak vezmeme, většina témat je stará, neboť byla založena 1. příspěvkem před několika lety.  ;-)  

Upraveno uživatelem Suditscher
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
Guest Suditscher

Ještě tady tak dobře funguje "editace" a editovaný příspěvek to zkopíruje do nového příspěvku nebo už je to opravené? ;-) 

Edit: Prosím o ukázku, kde jsem citoval. Nejsem si vědom. Díky :myslim

Jo a vidím, že už to funguje správně.

Upraveno uživatelem Suditscher
Dotaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...