Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jednotka bsi


Galamoon

Recommended Posts

ahoj všem,měl bych dotaz ohledně této řj:mám možnost koupit bsi jednotku typ B4 a chtěl bych ji zaměnit za svoji typ B2,abych rozeběhl ppc.Jenže je z modelu hdi 80kw a já mám jen 66kw.Rozdíl r.v. je dva roky a mě by zajímala teoreticka šance na rozběhnutí ppc.Co jsem si všiml tak auto ze kterého by to bylo má podobnou výbavu jako já(čili nic moc).A mě by zajímalo co je všechno zapotřebí,abych jednotku rozeběhl ve svém autě.Jsem amatér,ale díky fóru se učím.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo immo udelat....ja myslim ze bez zasahu do bsi a cca par tisicek to udelat nepujde.....

A jak pise HonzaZ , tak je velky rozdil mux a nemux.

Poznas to podle pacek pod volantem jako laik.

Kdyz mas stare jakoby hranate tak nemux a kdyz jsou jako napriklad ve 307 tak mux...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak mux to neni.Páčky jsou tam klasika kulatý ne hranatý,ale to mám i ve svý r.v.99.Blinkr,světla a páčka na rádio.

já mám r.v.99 a to autí 2001.jasně,že jsou hranatý,ujž z toho blbnu.

[upravil dne 31.3.2011 22:11 Galamoon]

[upravil dne 31.3.2011 22:12 Galamoon]

[upravil dne 1.4.2011 08:23 Galamoon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsou páčky stejné, tak by měla jít vyměnit, ale bude problém s immo, jak píše straki007. Ještě také může dojít ke změně stavu ujetých km na tacho. Dále ještě zda máš odpovídající displej na PP a taká pravou páčku na ovládání PP. Předpokládám ale, že toto budeš mít z dárcovského auta. Pokud je dárcovské auto vyrobeno v 1. polovině roku 2001 (do 1.7. 2001 do DAM 9001) tak bude nemux.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co když se v kličích přehodí elektronika z toho druhého auta?já se o úpravu pokoušel už asi před půl rokem.Natahal jsem kabely,od řj do bsi,z bsi na přepínač,koupil B displej,zkontroloval propojení dle zde přiožených shémat a pak po všem tom kuchání jsem zjistil,že jednotka bsi nepodporuje ppc.Aspoň,že jsem to zase složil.No a teď se naskytla možnost sehnat jinou bsi,která by to podporovat snad měla(nevím v tom aute jsem to neviděl v provozu,ale display mám právě z něho,jen jsem tenkrát nevěděl,že to na své bsi nerozeběhnu).No a teď nevím jestli přehození bsi a zřejmě i přendání elektroniky v klíči plus změně údajů v pp2000 bude dostačující a provozu schopné.

[upravil dne 1.4.2011 08:50 Galamoon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stav kilometru se výměnou BSI nezmění protože je uložen v budíkách ale jiná BSI nebude komunikovat s ECU i když přehodíš chipy s klíčů a auto nepojede protože bude blokován immobilizer takže se nevyhneš spárování ECU+BSI pomocí diagnostiky a na to už jsou tady odborníci kteří ti s tím pomůžou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

ahojte.

chcem sa opytat, ci je mozne vymenit BSI z auta VF33ERHYB83926713 za BSI do auta VF33HRHYB83177641.

nefunguje mi servicebox a neviem zistit ci sa daju zamenit

obe auta su rovnaka motorizacia len ina vybava

vdaka za kazdu radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este otazocka, budu spolupracovat aj ECU, ked ich zamenim ?

zistili, ze je vadna ECU, ukazuje na diagnostike, ze nereaguju ziadne snimace

 

auto na studenom motore blbne, pridava si plyn sam, otacky vyletia na 3tis a potom spadnu, po cca polhodine, ked je motor zahriaty, auto ide normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...