Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ako ziskat mapy rt3


hawo118

Recommended Posts

Ahoj, poprosím o nové mapy strední evropa. Nějak takhle by to mohlo vypadat :) CZ, SK, PL, D, A, H, HR, NL, I, F. Mám P407 r.v 2007, ale radio je RT3, aspon myslim :) Nevím presne jak to poznat.... Pokud by to byl proclem, tak urcite CZ,SK,D,A,PL,H.

Upraveno uživatelem Atimaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 7. 2010 at 13:25, Milhaus65 napsal:

Jj podle čísel popisu cd jsou to ony.

Hledám na netu a nenacházím.....

Kde jste to vyšťourali ? :)

Mě je to sice jedno, ale jen tak pro mou lepší orientaci.

Dobry večer, mam dotaz na prispevek který se tady řešil. Mam 607ku a radio rt3. Shanim take odkaz na stažení map nebo radu kde cd sehnat. Hledam a nemohu nic najit. Dekuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

Ahoj Péťo,

tady Petr z Lípy 407SW.

Moc bych poprosil o ty mapy jak jsem se ozýval. Já myslel, že to zvládnu někde najít, ale moje hlava na to nestačí. Jestli by bylo možno, tak ČR a SK a Německo. Já dál nedojedu, moc díky a srdečně zdravím, Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Pro mně není důležité jaké mám dnes možnosti, ale mnohem důležitější pro mně je smět používat co je mi milé, třeba RT3. První navigaci Garmin 12 jsem měl v době kdy u nás byly první mobilní telefony a skoro všichni se mi smáli k čemu mi to je, když stačí mít autoatlas a taky tam dojedou. Od té doby se hodně změnilo, ale když se podívám na dnešní možnosti a  přitom vidím jak na výpravu do pralesa si berou onoho "muzeálního" Garmina, tak si říkám, že asi není až tak marné používat co je mi milé a slouží. Navíc můj mobil umí jen dovolat se a SMSky (pardon, ještě umí fotku) a taky si spolu vystačíme. Proto jsem tak vděčný za možnost mít alespoň trochu aktualizované mapy.

Forum budiž pochváleno a veliké díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...