Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kam umistit/zapojit USB/MP3 adapter


chechet

Recommended Posts

zdarec.

poridil jsem si USB/SD adapter, abych si mohl v aute pres origo radio prehravat i MP3 a ne pouze audio CD. adapter se ma k radiu pripojit misto CD changeru. nicmene vyvstal problem \"kam s nim?\". kabel od adapteru je pomerne tlusty (6 mm), takze jej nelze protahnout kolem radia.

napadlo mne jej umistit do prihradky pred spolujezdcem, ale kdyz jsem ji sundal, tak za ni byl docela neprostupne se tvarici panel a nevim jak se za nej dostat.

puvodne jsem si myslel, ze ho pripojim misto changeru primo v kufru, ale vubec nevim jaky konektor do changeru vede a ani mne nenapada jak se k nemu dostat. pristup k changeru je hodne spatny. ma nekdo nejaky napad? :myslim

adapter vypada takhle (6,5 x 10 x 2 cm)

post-973-14109616335488_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam USB vyvedený do kastliku před spolujezdcem, ze zadu radia vedu kabel podle středové konzole, zatlačenej za koženku a pak volně zadem do kastliku, tak se to jen tak válí. Předtím jsem měl kabel vyvedenej za popelníkem, stačilo jen vypilovat roh uplně vzadu a kabel propasirovat dolů do prostoru za popelník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam USB vyvedený do kastliku před spolujezdcem, ze zadu radia vedu kabel podle středové konzole, zatlačenej za koženku a pak volně zadem do kastliku, tak se to jen tak válí. Předtím jsem měl kabel vyvedenej za popelníkem, stačilo jen vypilovat roh uplně vzadu a kabel propasirovat dolů do prostoru za popelník

a jaky ti od USB vede kabel? tenhle je totiz hodne tlusty a navic je tam \"mezikrabicka\". ma Coupé a sedan stejny kastlik? u mne je to takova vana, v ohybu by ten kabel asi nemohl byt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ho umístit pod tu kapličku jak končí nahoře nad popelníkem

nenapada mne jak do toho prostoru dotahnu kabel. pokud bych jej tahal kolem stredoveho panel, coz by bylo docela hnusne, tak budu mit krabicku obracene a nedostanu se k USB/SD slotu anebo tam bude jen tak volne pohozena, coz je take neprijatelne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam USB vyvedený do kastliku před spolujezdcem, ze zadu radia vedu kabel podle středové konzole, zatlačenej za koženku a pak volně zadem do kastliku, tak se to jen tak válí. Předtím jsem měl kabel vyvedenej za popelníkem, stačilo jen vypilovat roh uplně vzadu a kabel propasirovat dolů do prostoru za popelník

a jaky ti od USB vede kabel? tenhle je totiz hodne tlusty a navic je tam \"mezikrabicka\". ma Coupé a sedan stejny kastlik? u mne je to takova vana, v ohybu by ten kabel asi nemohl byt...

Normalně zadem do ty vany toho kastliku, mam tam USB prodlužovák, ten silnější kabel. A k tomu popelniku jsem to měl od radia směrem dolů a pak za popelnikem upraveným rohem vytažený ven, ale asi by jsi to musel tahat opačnym směrem, pod krytkou popelníku je docela misto i na tu mezikrabičku

[upravil dne 29/3/11 00:14 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám adaptér od Connects 2 a mám vytažený kablík pod levým plastem středového obložení (zastrkal jsem ho tam po odtažení plastu zespodu) a krabička mi končí pod sedadlem. Zvenku není vidět a zároveň se nemusím nikam natahovat, když chci vyměnit flashku. Nehledě na to, že se mi nechtělo nic moc rozebírat a vrtat díry. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám USB adaptér z hrubým kabelem. dal jsem ho do kastlíku spolujezdce a uchytil o vrchní plast aby se tam jen tak neválel. kábel když vybereš rádio úplne v pohode protáhneš za palubku až ke kastlíku. i když možná tá malá krabička by nemusela projít :myslim musíš vyskoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...